Śniadanie na trawie. Integracja sochaczewskich rodziców.

Zdjęcia i foto: Śniadanie na trawie. Integracja sochaczewskich rodziców. Imprezy cykliczne sochaczew

Wiele osób zastanawia fenomen portali społecznościowych. Dla jednych stanowią one źródło potencjalnego zagrożenia, a dla innych środek służący robieniu pozytywnych inicjatyw.

Jedna z naszych mieszkanek od dawna wykorzystuje portal Facebook do tworzenia ciekawych, społecznych inicjatyw. Dawniej były to "szafingi", czy bezpłatne szkolenia dla kobiet. 

Od dłuższego czasu Martyna Bajurska (bo o niej mowa), administruje grupę Klub Rodzica Sochaczew, którą sama stworzyła. Fenomen polega na tym, że grupa liczy prawie 4 tysiące rodziców z terenu miasta i okolic. To przede wszystkim grupa mająca na celu wspieranie się, pomóc, informacje czy jak mówi sama "autorka" tych działań- promowanie lokalnych biznesów. Oczywiście bezpłatnie.


Zauroczona ostatnim wydarzeniem, jakim był "Piknik w starym stylu" organizowanym przez Fundację Ochrony Zabytków Mazowsza, pani Martyna postanowiła zorganizować pierwsze spotkanie członków"Klubu Rodzica"w realu.


I w ten oto sposób 25 sierpnia, w godzinach 10-14 na terenie parku przy Pałacu w Gawłowie (dzięki uprzejmości Fundacji Ochrony Zabytków Mazowsza), odbędzie się piknik "Śniadanie Klubu Rodzica".

Idea plenerowych śniadań jest znana w wielu miastach. To doskonały pomysł na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i rodziny, oraz integrację.


Organizatorka zaprosiła do współpracy przy tym wydarzeniu lokalnych przedsiębiorców, animatorów kultury. Dzięki uprzejmości właścicielki lokalnej siłowni, pani Natalii Gawrylczyk Zielińskiej, odbędą się zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu. Ciekawi co jeszcze przygotuje organizatorka już serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, które z przyjemnością obejmujemy patronatem medialnym.

Gorąco zapraszamy 25 sierpnia w godzinach 10-14, Pałac w Gawłowie.

Zabierzcie swoje pociechy, koce, zdrowe śniadanie i zjedzmy je wspólnie w sympatycznej atmosferze i pięknych okolicznościach przyrody.


Wstęp wolny.

Więcej szczegółów wkrótce.

Wszelkie informacje u organizatora.

martyna.bajurska@gmail.com lub kontakt poprzez FB.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy