Sobota 18 maja i Niedziela 19 maja nalezały do Karateków z Sochaczewa!

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sobota 18 maja i Niedziela 19 maja nalezały do Karateków z Sochaczewa! Sporty walki sochaczew
+5

Za nami jeden z najaktywniejszych weekendów w tym roku. Karatecy z Karate Klub Sochaczew 18 maja zmagali się w Mistrzostwach województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym Ojrzanów 2019 oraz 19 maja w ramach finałowego turnieju Wojewódzkiej Ligi Karate Tradycyjnego w Grodzisku Mazowieckim. Na obu imprezach zdobyliśmy aż 32 medale !!! Zawody były jednym z ostatnich etapów przygotowań do Pucharu Polski Dzieci Wrocław 2019. A oto szczegółowe wyniki: Mistrzostwa Województwa: 1 m. i mistrzostwo województwa wywalczyli: Kalina Wiśniewska Anna WysockaJacek Wiśniewski 2 m. zajęli Maja Kononowicz Piotr Grajewski Jacek Wiśniewski Adam Dzudziński Stanisław Bryczek Kata Team /M.Kawecki,O.Obcowski,K.Świątkowski/
3 m. zajęli Kuba Świątkowski Kata Team /S.Sejdak, L. Kononowicz, A. Dudziński /
- Wojewódzka Liga Karate Tradycyjnego: 1 miejsce zajęli: Bryczek Staś - Kata Bryczek Staś - Kumite Karolak Kamila - Turniej Pierwszego Kroku Kononowicz Maja - Kumite Wiśniewska Kalina - Kata Wysocka Ania - Kata
2 miejsce zajęli: Dudziński Adam - Kumite Grajewski Piotr - Kata Boczkowski Jakub - Turniej Pierwszego Kroku
 Włodarczyk Tomasz - Kumite Włodarczyk Tomasz - Kata Jaskulska Amelia - Kumite Kononowicz Liliana - Kumite Wiśniewska Kalina - Kumite Oskar Obcowski, Marcel Kawecki, Jacek Wiśniewski - Kata Drużynowe
3 miejsce zajęli: Kononowicz Maja - Kata Wiśniewski Jacek - Kata Wiśniewski Jacek - Kumite Wyscoki Adam - Kumite Grajewski Piotr - Kumite Adam Włodarczyk, Adam Dudziński, Adam Wysocki - Kata Drużynowe. Gratulacje.   www.karate-sochaczew.pl