Sochaczew niechlubnym liderem – zatrzymano 15 praw jazdy

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Sochaczew niechlubnym liderem – zatrzymano 15 praw jazdy Komunikaty sochaczew

Od dnia wejścia w życie nowych zaostrzonych przepisów dla kierowców, tj. od 18 maja 2015 roku, w powiecie sochaczewskim zatrzymano aż 15 praw jazdy za przekroczenie prędkości. W ten oto sposób znaleźliśmy się na niechlubnym pierwszym miejscu spośród wszystkich komend podlegających Mazowieckiej Komendzie Wojewódzkiej z siedzibą w Radomiu.

 

Nie wiadomo, czy to dlatego, że sochaczewska drogówka pracuje ta skrupulatnie, czy dlatego, że mamy aż tak wielu piratów, a może z powodu przyczyny wiązanej, dość, że powiat sochaczewski jest liderem spośród 28 komend pod względem liczby (15) zatrzymanych praw jazdy za przekroczenie prędkości od dn. 18 maja br. We wszystkich przypadkach kierowcy jechali o 50 km i więcej za szybko. Rekordzistą okazał się kierowca BMW, który jechał z prędkością 186 km/h w miejscu, gdzie można mu było jechać 50.

 

Apelujemy o rozwagę, nowy taryfikator mandatów już przynosi efekty, w całej Polsce odnotowuje się spadek liczby drogowych piratów, ale jak widać z rankingu przedstawionego powyżej, Sochaczew jeszcze nie ma się czym szczycić. 


Materiał przygotowany na podstawie informacji z KPP Sochaczew
 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

SzczawiuSzczawiu
0
ależ propaganda :)
Kolesiowi, który jechał ponad 180 km/h nie zabrano prawka bo go już nie miał, co ewidentnie wskazuje na to, że kretyni za kierownica nic sobie nie robią z tych nowych super świetnych przepisów :)
Jest może informacja ile mandatów wystawionych wraz z zabraniem tych 15 praw jazdy zostało nieprzyjętych i sprawy poszły do sądu? Podacie ile tych co poszło do sądu zostało umorzonych? :) Pewnie nie. (2015-06-09 14:02)
dzasti222dzasti222
0
Nowy taryfikator nie przynosi żadnych efektów poza tym, że oddajemy jeszcze więcej pieniędzy na "Państwo". (2015-06-09 14:10)
AniaAnulaAniaAnula
0
szkoda, że tylko drogówka pracuje z efektami bo prewencji na mieście wcale nie widać. A jeśli chodzi o piratów DROGOWYCH to byli i będą i żadne przepisy czy większe kary na pewno ich nie zniechęcą od dodawania "gazu". (2015-06-09 19:42)
użytkownik22316użytkownik22316
0
Ciekawe ile teraz kosztuje "odstąpienie od działań"? (2015-06-09 20:03)
Obywatel85Obywatel85
0
Niech sobie stoją i łapią...........inna sprawa że policji wcale nie widać w centrum,już nie mówię o patrolach między blokami itd.
Jedyne co potrafią to jeździć w tą i z powrotem po głównych ulicach miasta i tyle,ile razy widzieliście patrol pieszy w nocy w okolicach którę zamieszkujecie ????
Bo tu gdzie mieszkam ani razu,kiedyś nawet jeździli 1-2 razy dziennie ulicą na skraju bloków a teraz ze świecą ich szukać.......już nie mówię żeby wjechali między osiedla hehehe a co dopiero wejść tam pieszo :)

O przepraszam widuje ich regularnie w parku przy muzycznej gdy doglądają czy aby jakiś bandyta nie puszcza psa luzem :)
A żeby tak ustawili się gdzieś przy 80-tce albo na 15 sierpnia gdzie kierowcy przekraczają prędkość na okrągło dwu krotnie ???? (2015-06-10 10:26)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy