Sochaczew - nowoczesny, przyjazny i tani dla mieszkańców

Zdjęcia i foto: Sochaczew - nowoczesny, przyjazny i tani dla mieszkańców Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Szanowni Państwo, kampania wyborcza była wyjątkowa. Każdy z nas widział, że była inna niż wszystkie w historii naszego samorządu. Tak się stało i zapewne wiele osób może być zawiedzionych tym czego byli świadkami przez ostatnie kilka dni. Warto jednak na koniec wrócić do istoty wyborów, istotą wyborów jest to, że mamy wybór. 


Nasza kampania była widoczna. Ale zależało nam przede wszystkim na rozmowach z Państwem. Spotkaliśmy się z wieloma z Was. Sochaczew może być zarządzany inaczej, Sochaczew może stać się miastem nowoczesnym, przyjaznym mieszkańcom i oferującym rozsądne koszty życia.


Pokazaliśmy rozwiązania, pokazaliśmy plan dla Sochaczewa nowoczesnego, Sochaczewa przyjaznego dla swoich mieszkańców, takiego jakim wielu z nas chciałoby go widzieć. 
Przez ostatni tydzień chciałem z Państwem rozmawiać i przekonać do tej wizji lecz wydarzenia ostatnich dni uniemożliwiły mi takie działanie.

Głosując w niedzielę, zagłosujcie Państwo na mnie. Nie ze względu na solidarność ze mną, ale przede wszystkim ze względu na to jakich zmian chcemy i jaką mamy wizję naszego miasta i powiatu.
Obiecuję Wam, że jeśli obdarzycie zaufaniem moją osobę oraz ludzi związanych z Przyjaznym Samorządem, to już za rok, w naszym mieście będzie żyło się inaczej, będzie żyło się lepiej. Staniemy się przykładem dla innych miejscowości. Nie tkwijmy w marazmie i nie zadłużajmy tego miasta, nie marnujmy potencjału i szans.


Jeśli zagłosujecie Państwo na mnie obiecuję przejrzystość, otwartość i uczciwość. Obiecuje też skuteczne działanie i ciężką pracę. Obiecuje że nikt nie będzie odbijał się od drzwi magistratu. Obiecuje jasną politykę kadrową i wsparcie w rozwiązywaniu problemów mieszkańców – każdego z Państwa.

Proszę też głosujcie na świetnych kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu z Przyjaznego Samorządu. Wielu z nich znacie osobiście. Zaufajcie im, oni gwarantują zmiany na lepsze. 
Obiecuję Wam inny Sochaczew, Sochaczew w którym będzie się chciało żyć i z którego nie będzie się chciało wyjeżdżać. Dajcie nam szansę zmienić Sochaczew.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagali nam wspierając nas w tej kampanii. Dziękuję też za wszystkie wyrazy wsparcia i solidarności jakie od Was wszystkich otrzymałem.


Przemysław Gaik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy