Sochaczewianie szturmują sklepy - co cieszy się największym powodzeniem?

/ 10 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sochaczewianie szturmują sklepy - co cieszy się największym powodzeniem? Zdrowie sochaczew

Miasto przeżywa prawdziwy bum zakupowy. Szturmujemy sklepy, markety i apteki. Wiele towarów znika w mgnieniu oka z półek. 


Sprawdziliśmy doniesienia o pustych półkach w sklepach. Rzeczywiście da się wyczuć zwiększoną obecność klientów, szczególnie w dużych marketach czy dyskontach. Nawet w godzinach południowych kolejki do kas liczyły sobie około 40 osób, którzy oczekiwali do sześciu otwartych kas. Magazyny w sklepach pracują na dużych obrotach. 


Zagrożenie zarażeniem koronawirusem daje o sobie znać w różnych postaciach. Zabezpieczamy się zamykając placówki oświatowe, muzea, kina, basen czy też inne urzędy. Sochaczewianie jednak nie próżnują. Odwiedzamy sklepy z dużo większym zaangażowaniem. Sklepowe półki pustoszeją w mgnieniu oka. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się produkty z długim terminem przechowywania takie jak makarony, ryże czy kasze. Spore powiedzenie mają mydła, środki do dezynfekcji oraz... papier toaletowy. 


Sytuacja jednak nie jest tragiczna. Oprócz zwiększonego czasu oczekiwania do kasy, tłoku pomiędzy niektórymi alejkami to sprzedawcy dają radę. Mniejsze osiedlowe sklepy mają pełne półki, a znikające makarony w marketach są uzupełniane na bieżąco. 


Duże kolejki możemy zaobserwować w sochaczewskich aptekach. W centrum ludzie czekali w kolejce sięgającej daleko przed wejście główne apteki. 


Mamy też dobre wiadomości. Lody, słodycze i napoje wysokoprocentowe są!


Czy taka zapobiegliwość jest potrzebna? To już pozostawiamy do prywatnej oceny. Nie mniej może się okazać, że zakupy świąteczne mamy już zrobione :). 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (10)

robroyrobroy
0
bywam ale naprawdę nie zauważyłem paniki,to media srają paniką

(2020-03-11 18:46)
zabczynski227zabczynski227
+1
Proponuję na okres wykupów podnieść ceny o 500 procent , ale te głupki i tak wszystko wykupią .Oczywiście nie zapominajcie aby część zakupów zanieść proboszczowi , bo on chudzina i nie domaga .Musi mieć siłę aby na najbliższej mszy z tacą chodził .Błagam pomóżcie mu .

  (2020-03-11 19:26)
krisdkrisd
0
Pojechałem wczoraj do Carrefoura ale jak zobaczyłem kolejkę to się wycofałem. Odkąd ten sklep istnieje w Sochaczewie nie widziałem takiej, nawet przed świętami. Wolałbym tydzień nie jeść niż stać półtorej godziny w kolejce. Myślę, że jak najbardziej można to nazwać atakiem paniki... albo raczej debilizmu... (2020-03-12 11:07)
mieszk mlodzieszynamieszk mlodzieszyna
0
Spore powiedzenie mają mydła, środki do dezynfekcji oraz... papier toaletowy. NIE WIEM CZY COS DO POWIEDZENIA MAJA ŚRODKI CZYSTOŚCI?REDACJO! (2020-03-12 12:49)
petersipetersi
0
Ja już jestem przygotowany na koronawirusa ;) (2020-03-12 13:46)
zabczynski227zabczynski227
0
dla tych debili brak komentarza (2020-03-12 17:53)
andrzej49andrzej49
0
Przed aptekami kolejka dlatego iż farmaceuci zezwolili na dwoje osób dokonujących zakupu leków. Gdy spytałem czyje to zarządzenie odpowiedzieno, że zarzadzenie Sanepidu ile wtym prawdy (2020-03-13 13:01)
anomaliaanomalia
+1
Kochane Media, przestańcie pisać, że szturmują, to przestaną szturmować.
Na stronie głównej nagłówek w stylu 'czy od poniedziałku zamkną markety?' I Kowalski od razu myśli, że coś jest na rzeczy. (2020-03-13 14:12)
robroyrobroy
0
JANUSZ PRZEKRĘT -SZTOS

SPÓŁKA ZOO BIO LIMITEDW ZWIĄZKU Z EPIDDEMIĄ I WYCOFYWANIEM PIENIĘDZY Z BANKÓW PROPONUJEMY PAŃSTWU POMOC,BANKNOTY DOSTARCZONE Z NBP SĄ W WIĘKSZOŚCI SKAŻONE,MY SPIESZYMY PAŃSTWU NA POMOC,PROSZĘ DO NAS ZADZWONIĆ,O USTALONEJ GODZINIE WYSTAWIĆ PRZED DRZWI REKLAMÓWKĘ Z TYMI KILKOMA-KILKUDZIESIĘCIOMA TYSIĄCAMI POBRANYMI Z BANKU,ZLIKWIDUJEMY WIRUSY NAJNOWSZYMI METODAMI I ŚRODKAMI -- PO 15 MINUTACH BĘDĄ PAŃSTWO MOGLI WYJŚĆ I ODEBRAĆ CZYSTĄ,ZDROWĄ GOTÓWKĘ,ZA OPŁATĘ POBIERAMY BUTELKĘ DOBREJ WÓDKI POSTAWIONĄ OBOK REKLAMÓWKI Z PIENIĘDZMI-

TROSZCZYMY SIĘ O WASZE ZDROWIE-PEWNOŚĆ I ZAUFANIE -POZDRAWIAMY

kontakt na priv. (2020-03-13 17:59)
robroyrobroy
0
@petersi wstaw dodatkowe drzwi, zainstaluj monitoring do tego skarbca papierów wartosciowych (2020-03-14 14:47)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy