Sochaczewianin w Żyrardowie

/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sochaczewianin w Żyrardowie Wystawy, projekty sochaczew
+9

Stara Przędzalnia, Żyrardów.

 To tutaj Sochaczewianin, Artysta malarz Przemko Stachowski znalazł dla siebie pierwszorzędne miejsce na pracownię, autorską Galerię i miejsce spotkań warsztatowych dla młodzieży i dorosłych.

 W postindustrialnej przestrzeni o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych i o wysokości ponad 4 metry można rozwijać wiele projektów. 

I takie są plany Twórcy dotyczące  instytucji kultury i organizacji pozarządowych stawiających na rozwój regionu i dla tego miło nam poinformować, że w działającej już od roku Autorskiej Pracowni Artystycznej APA Loft 19  można obejrzeć kolejne obrazy przygotowywane do lokalnych i  zagranicznych projektów artysty. Można zatem odwiedzić pracownię, Galerię i Artystę  po uprzednim ustaleniu terminu spotkania telefonicznie. Na wciąż rosnące zainteresowanie pracami przygotowywane są nowe cykle prac. Żyrardów, Łódź, Warszawa, Rzym, Barcelona, Lizbona, Berlin- lista ciągle się wydłuża. Serdecznie zapraszamy zatem do pracowni, gdzie oprócz najnowszych prac Przemko Stachowskiego można  znaleźć i uraczyć się wyśmienitą kawą z kardamonem i Cantuccini.

Kontakt:tel. 602 764 852

email:przemko.stachowski@gmail.com 

Strona  APA Loft 19

www.decoarch.com

Stara Przędzalnia

Partnerami projektów są:

Aparthotel Stara Przędzalnia,

 Galeria Przedsionek Sztuki

Mazowiecki Związek Artystów Sztuk Pięknych

Stowarzyszenie  Żyrardów Odnowa

Galeria Art Nou Mil Lenni Barcelona

Galeria Rosso Cinabro Rzym

fot. www.decoarch.com 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy