Sochaczewscy Mistrzowie Kierownicy

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Sochaczewscy Mistrzowie Kierownicy  Interwencje i pomoc sochaczew

Smog. Wszechobecny smog, który zatruwa życie mieszkańcom Sochaczewa. Nie ma na niego sposobu. I długo nie będzie, kiedy samochody będą naszym głównym środkiem lokomocji. A Ci na załączonym obrazku pokazują, że sochaczewianom brakuje jeszcze wiele do zdrowego stylu życia. I rozsądku. 


My zawsze jesteśmy tylko na chwilkę. Tylko po makaron. Ziemniaczki na rynku. I zatrzymujemy auto na środku jezdni, chodnika, trawnika. Ograniczeń brak. Tylko na chwilkę. 


Wyszedł Ochroniarz z marketu i przystawił bliżej suva ten słupek betonowy, właściciel suva jak zobaczył słupek był bardzo tym faktem oburzony.. , z audi dziewczyna poszła na parę minut do sklepu i zostawiła w samochodzie na foteliku dziecko” - takie zdarzenia przy jednym z sochaczewskich marketów opisuje czytelnik. Nie wiadomo czym kierują się kierowcy stwarzając takie sytuacje. 


Zdjęcie obrazuje nasze podejście do wytycznych znaków poziomych i pionowych, miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych, pośrednio smogu, który emitujemy coraz większą ilością samochodów. A najlepiej by było gdyby sklepy wreszcie zrozumiały, że klienci chcą robić zakupy wjeżdżając do wewnątrz marketu. Dziecko również jest bezpieczniejsze będąc bliżej wejścia. Łatwiej będzie usłyszeć płacz w dziale z wędliną. 


Zdjęcie: Sochaczewscy Mistrzowie Kierownicy FB. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

4pablo4pablo
+2
Mistrzów parkowania zobaczycie na pęczki przy Biedronce na 15 sierpnia.

Jakby mogli to wiechaliby do sklepu. (2019-02-10 16:08)
Obywatel85Obywatel85
0
Otóż to kolego akurat przy tych dwóch marketach obok ronda jeśli chodzi o kulturę parkowania jest naprawdę bardzo dobrze.

I tak jak napisałeś cuda faktycznie są przy tej Biedronce na 15 sierpnia ;-) czasami lepiej zaparkować pod Patio i przejśc kilka metrów więcej piechotą. (2019-02-10 17:10)
linulinu
0
Przy każdej "biedzie" jest tak samo: im bogatszy, tym widać, głupszy ! (2019-02-10 18:06)
MaciekMaciek
+1
na parkingach biedronkowych nie ma strefy ruchu więc nie obowiązują jego zasady. Każdy parkuje jak może albo jak umie. Inna sprawa to te "niby" znaki poziome w postaci innego odcienia kostki, którego już wczesnym wieczorem nie można odróżnić. Nie liczyłbym na uprzejmość parkujących a prędzej wprowadził zasady ruchu drogowego i karał. Uprzejmośc to można zobaczyć np, przy kasie jak wszyscy pięknie odracają wzrok od Pani w zaawansowanej ciąży bądź z małym dzieckiem na rękach- za nic nie puścimy. (2019-02-10 21:32)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy