Sochaczewscy policjanci odzyskali pojazd wart 300 tysięcy złotych

Zdjęcia i foto: Sochaczewscy policjanci odzyskali pojazd wart 300 tysięcy złotych Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Ciągnik siodłowy z naczepą skradziony 20 maja na terenie województwa śląskiego został odnaleziony w Starym Dębsku na terenie powiatu sochaczewskiego. Zestaw warty blisko 300 tysięcy złotych udało się odzyskać dzięki współpracy właścicielki z sochaczewskimi i lublinieckimi policjantami.

 

Dwa tygodnie temu na terenie województwa śląskiego został skradziony ciągnik siodłowy marki Daf wraz z naczepą. Zestaw wart blisko 300 tysięcy złotych zniknął z parkingu. Sprawą od razu zajęli się lokalni policjanci. Trop prowadził w okolice Sochaczewa, dlatego mazowieccy i śląscy funkcjonariusze połączyli siły. Dzięki współpracy właścicielki pojazdu z sochaczewskimi i lublinieckimi policjantami udało się ustalić, że pojazd może znajdować się na terenie gminy Nowa Sucha. Sprawdzono wiele miejsc, w których sprawcy mogli schować pojazd. Pięć dni po kradzieży policjantka z Posterunku Policji w Nowej Suchej odnalazła pojazd w Starym Dębsku. Skradziony Daf po wykonaniu niezbędnych czynności został przekazany właścicielce.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z lublinieckiej komendy Policji.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy