Sochaczewscy policjanci zabezpieczyli prawie 100 gramów amfetaminy

Zdjęcia i foto: Sochaczewscy policjanci zabezpieczyli prawie 100 gramów amfetaminy  Narkotyki, alkohol sochaczew

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Jeden z nich ukrywał się przed policją, ponieważ miał do odbycia karę pozbawienia wolności za oszustwo. 

Policjanci z referatu operacyjno - rozpoznawczego pracując nad sprawą ustalili, że sochaczewianin jest w posiadaniu środków odurzających. W minionym tygodniu weszli na jego posesję i znaleźli u niego kilka gramów marihuany. To jednak nie był koniec niespodzianek. Okazało się, że w mieszkaniu mężczyzny ukrywał się jego kolega, który był poszukiwany przez policjantów, ponieważ miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna podjął próbę ucieczki, jednak bezskutecznie. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego 100 gramów amfetaminy i kolejnych kilka gramów marihuany.

Jak relacjonuje KPP Sochaczew:

,,Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Po doprowadzeniu do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzut udzielania środków odurzających. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Jego kolega będzie odpowiadał natomiast za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna trafił do zakładu karnego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności."


(źródło KPP Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy