Sochaczewscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i włamania

Zdjęcia i foto: Sochaczewscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i włamania Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Dwaj mężczyźni podejrzani o kradzieże i włamania do których doszło w gminie Sochaczew i Teresin usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i włamania do których doszło na terenie gminy Sochaczew i Teresin. Starszy ze sprawców pochodzi z Łodzi, natomiast młodszy jest mieszkańcem powiatu sochaczewskiego.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że złodziejski duet ma na swoim koncie kradzież pojazdu marki Opel Vectra, agregatu prądotwórczego, a także kanistra z paliwem. Mężczyźni kradli również puszki katalizatorów. Każdy z podejrzanych usłyszał cztery zarzuty. Przyznali się do popełnionych przestępstw.

Łodzianin odpowie dodatkowo za kierowanie pojazdem pomimo obowiązującego sądowego zakazu i usiłowanie kradzieży koła zapasowego z pojazdu marki Daewoo Lanos zaparkowanego w Teresinie.


Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy