Sochaczewscy strażacy wzbogacili się o nowy sprzęt

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sochaczewscy strażacy wzbogacili się o nowy sprzęt  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

16 stycznia 2020 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie wzbogaciła się o  nowy sprzęt, który wykorzystywany będzie podczas akcji ratowniczo-gaśniczych: cztery komplety ubrań specjalnych oraz pompę beczkową do cieczy ropopochodnych. 


Pozyskany sprzęt: cztery komplety ubrań specjalnych oraz pompa beczkowa do cieczy ropopochodnych, znacząco usprawni prowadzenie akcji ratowniczych oraz poprawi komfort i bezpieczeństwo pracy strażaków. Łączna wartość wyposażenia to 21 278 zł, w tym 90 % sfinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, a 10% ze środków Starostwa.


W czwartkowych uroczystościach brali udział mi.n. Tadeusz Głuchowski, wicestarosta, st. bryg. Piotr Piątkowski, komendant powiatowy PSP, oficer prasowy kpt. Rafał Krupa oraz mł. asp. Jarosław Modrzejewski. Oficjalnego przekazania nowego wyposażenia dokonała Jolanta Gonta, starosta sochaczewski.


W imieniu własnym, jak i sochaczewskich strażaków, za przekazany sprzęt podziękował st. bryg. Piotr Piątkowski, komendant powiatowy PSP, podkreślając jednocześnie, że z pewnością będzie on dobrze wykorzystany, gdyż z roku na rok na terenie powiatu sochaczewskiego strażacy podejmują coraz więcej interwencji.

Outsourcing IT Warszawa

(źródło KP PSP w Sochaczewie)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

linulinu
0
Pleban był poświęcić mundury ? Bo wiadomo nie od dziś , że swięcone, to bezpieczne. A i pare groszy się przyda...plebanowi! (2020-01-18 06:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy