Sochaczewska Liga Futsalu po III kolejce

W sobotę, 29.12.2012 r. w hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie odbyła się III kolejka spotkań Sochaczewskiej Ligi Futsalu. Oto wyniki:

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Przystanek Pomoc oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

MFO Mars 1:5 (1:4)

Rafał Muras Mariusz Wiciak, Jakub Danowski, Łukasz Piórkowski, Krzysztof Tabara, Przemysław Kubisz

Chodaków Fast Service 1:4 (1:0)

Tomasz Winnicki Kamil Stencel 3, Tomasz Oziemblewski

Transport Dudek Hegor 7:2 (1:0)

Tomasz Grzywacz 3, Kamil Bartosiewicz 2, Marcin Trzos, Tomasz Trafalski Mariusz Kołodziejczyk, Grzegorz Komorowski

Ch.Z.W.Ch. Chemitex Mars 2:3 (2:0)

Mariusz Chudzyński, Rafał Walczak Przemysław Kubisz 2, Mariusz Wiciak

MFO Fast Service 1:7 (0:3)

Mateusz Pilichowski Kamil Stencel 4, Konrad Kuśmider 2, Adrian Binienda

Tesco Chodaków 0:1 (0:0)

Michał Gerasik

Transport Dudek Ch.Z.W.CH. Chemitex 5:3 (3:0)

Dawid Skrzynecki 3, Tomasz Grzywacz 2 Patryk Malinowski 2, Rafał Walczak

KM Aktywni Mars 1:5 (1:2)

Sebastian Strzelczyk Krzysztof Tabara 2, Przemysław Kubisz 2, Mariusz Wiciak

MFO Obi 1:2 (1:1)

Robert Dąbrowski Sebastian Mikulski 2

Tesco Fast Service 0:4 (0:2)

Kamil Stencel, Tomasz Oziemblewski, Dominik Popławski, Adrian Binienda

Transport Dudek Ark Pol 2:2 (1:1)

Tomasz Trafalski 2 Maciej Sapiński, Mariusz Majcher

Teresin CH.Z.W.CH. Chemitex 4:0 (1:0)

Jakub Antczak 2, Paweł Radzikowski 2

Tesco Obi 2:3 (1:0)

Adrian Dąbrowski 2 Krzysztof Grajczak, Patryk Musiejewski, Mateusz Trawiński

KM Aktywni Ark Pol  0:5 (0:2)

Maciej Sapiński 3, Adrian Znajdek, Daniel Flakowski

 

Tabela:

Msc

Nazwa drużyny

M

Pkt

BZ

BS

RB

1

Fast-Service

7

19

35

9

26

2

Mars

7

15

24

14

10

3

Transport Dudek

7

14

31

13

18

4

Chodaków

5

12

13

5

8

5

CH.Z.W.CH Chemitex

8

12

14

14

0

6

ARK- POL

6

10

15

12

3

7

OBI

7

9

13

27

-14

8

Teresin

6

8

14

12

2

9

Tesco

7

4

15

17

-2

10

Hegor

5

4

7

12

-5

11

MFO

7

3

10

35

-25

12

KM Aktywni

6

3

6

27

-21

 

Najskuteczniejsi strzelcy:

1

 Kamil

 Stencel

Fast-Service

13

2

 Kamil

 Bartosiewicz

Transport Dudek

10

3

 Przemysław

 Kubisz

Mars

10

4

 Tomasz

 Grzywacz

Transport Dudek

8

5

 Patryk

 Malinowski

CH.Z.W.CH Chemitex

7

6

 Krzysztof

 Grajczak

OBI

7

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy