Sochaczewska Szkoła Liderów Społecznych – projekt POPPS

Zdjęcia i foto: Sochaczewska Szkoła Liderów Społecznych – projekt POPPS NGO lokalne sochaczew

Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego prowadzi program, który jest skierowany do mieszkańców całego powiatu sochaczewskiego. Każdy, kto chce działać na rzecz lokalnej społeczności miał okazję wziąć udział w organizowanym po raz pierwszy szkoleniu w ramach programu Sochaczewskiej Szkoły Liderów Społecznych. 


Podczas organizowanego w dniach 13-14 lipca szkolenia uczestniczki zapoznały się z wieloma tematami z jakimi zmierzyć się musi w codziennej pracy lokalny działacz. W programie bierze udział  dziesięć uczestniczek. 


Zjazd był okazją do zapoznania się zagadnieniami motywacji liderów oraz uczestników projektów, postrzegania problemów a także dzieleniem się zdobytym doświadczeniem. Czas zjazdu to także wspólna integracja oraz dyskusji. Jednym z najważniejszych punktów spotkania była próba określenia cech liderów oraz stworzenie mapy rozwoju organizacji a także osób, które są związane z organizacjami działającymi na rzecz społeczności lokalnej. 


Uczestniczki objęte są wsparciem ze strony trenerek, pomiędzy zjazdami powinny wykonać zadania domowe a pomysły, które będą chciały wdrożyć w życie otrzymają wsparcie finansowe. 


Zadanie jest finansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. 


Źródło POPPS. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy