Sochaczewski Charytatywny Test Coopera 2017 - podsumowanie.

1 kwietnia 2017 roku po raz XIV odbył się Sochaczewski Test Coopera. Od sześciu edycji towarzyszy nam motyw charytatywny. Jak zawsze środki zbieramy na ZSS w Erminowie. W tym roku udało się ustanowić dwa rekordy. Pierwszy - uzbieraliśmy kwotę 1500 zł. Drugi to rekord frekwencji włącznie ze skrzatami (40 zawodników) sochaczewską imprezę biegową ukończyło 230 zawodników.

Piękny wiosenny dzień sprawił, że mnóstwo osób dopisywało siebie lub swoje dzieci w dniu startu. Mimo regulaminu byliśmy elastyczni i oczywiście pozwalaliśmy na start. Zawody które planowo miały się kończyć ok. 13.30 trwały aż do 15.00. Najważniejsze że mimo opóźnień i dosyć licznych serii wszystko przebiegało wesoło i z wyrozumiałością dla sędziów, organizatorów i niesamowitego wolontariatu (któremu w najbliższym czasie poświęcę oddzielny wpis na blogu). Super że Test Coopera potraktowano jako zabawę a nie "mistrzostwa Świata".

Zanim przejdę do wyników biegów oraz zdjęć. Szczególne podziękowania KM Aktywni Sochaczew kierują do: Wójta Gminy Sochaczew - Mirosława Orlińskiego za ufundowanie pucharów dla zwycięzców oraz medale, dla Dyrektora Zespołu Szkół w Sochaczewie - Zbigniewa Pakuły za udostępnienie boiska oraz pomieszczeń szkoły, dla Tomasza Ponieważa za poświęcony sobotni czas i profesjonalne nagłośnienie biegowej imprezy (przy takiej muzyce metry uciekają szybciutko - chyba z tąd tyle rekordów życiowych), dla Sebastiana Wiśniewskiego za relację live na Facebooku z drona, dla sochaczewskiego WOPR - Patryka Sobieraja i Piotra Romanowskiego za opiekę medyczną, dla lokalnej prasy sochaczewskiej (Echo Powiatu, Express Sochaczewski, Ziemia Sochaczewska), portali sochaczewianin.pl oraz e-sochaczew.pl, i Radia Sochaczew za promocję naszej imprezy.

Dziękujemy również Nadleśnictwu Radziwiłłów za sadzonki drzewek dla wszystkich chętnych (zawodników i kibiców) - super ekologiczny akcent.


Linki do zdjęć oraz filmu z "lotu ptaka" znajdziecie tu - kliknij tutaj


O całym sztabie wolontariuszy którzy pracują nad testem poczytacie tu - kliknij tutaj


Wyniki:


Dziewczęta rocznik 2009, 2008, 2007


1. Kosińska Lena - SP Śladów 1370 
2. Miecznikowska Maja - SP Śladów 1280 
3. Malesa Lena Aleksandra - Akademia Prymusa 1240 
4. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team 1220 
5. Pyrak Aleksandra - Akademia Prymusa 1200 
6. Malesa Pola - Akademia Prymusa 1170 
7. Bożyk Amelia - SP Śladów 1150 
8. Bartosiewicz Natalia - SP Gawłów 1140 
9. Olobry Maria - SP Gawłów 1130 
10. Szafaryn Maja - SP Gawłów 1130 
11. Jaworska Zuzanna - SP 7 Sochaczew 1110 
12. Krawczak Amelia - SP Gawłów 1100 
13. Siekiera Zofia - SP Gawłów 1080 
14. Kowalska Amelia - SP Gawłów 1065 
15. Szewczyk Milena - Akademia Prymusa 1060 
15. Hacia Nina - Akademia Prymusa 1060 
17. Ptaszyńska Patrycja - SP Gawłów 1050 
18. Więcek Aniela - Akademia Prymusa 1030 
19. Kujawa Julia - SP Gawłów 1010 
20. Przydworska Izabela - SP Śladów 995 
21. Strzelecka Karolina - SP Gawłów 990 
22. Jędrzejewska Maja - SP Gawłów 980 
23. Starzec Wiktoria - Akademia Prymusa 955 
24. Centkowska Ewelina - SP 4 Sochaczew 950 
25. Budziarek Wiktoria - SP Gawłów 940 
26. Nowakowska Julia - Akademia Prymusa 830 
27. Błaszczyk Julia - Akademia Prymusa 820 
28. Dudkowska Maria 570 

Chłopcy rocznik 2009, 2008, 2007


1. Jezierski Krzysztof - SP Gawłów 1435 
2. Lus Bartosz - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 1410 
3. Krawczak Adam - SP Gawłów 1360 
3. Dobrzyński Marcel - SP Śladów 1360 
5. Poryszewski Maciej - SP Śladów 1350 
6. Tomala Dominik - Akademia Prymusa 1340 
7. Winkler Ignacy - SP Gawłów 1320 
8. Kusiak Maciej - SP Śladów 1310 
9. Łażewski Bartłomiej - SP Kozłów Biskupi/KM Aktywni 1280 
10. Serwiński Jakub - SP Śladów 1250 
11. Majkowski Maciej - SP Śladów 1230 
12. Szyperek Adrian - SP Gawłów 1160 
13. Jędrzejewski Wiktor - SP Gawłów 1150 
14. Grzegorzewski Aleksander - Akademia Prymusa 1140 
14. Świątek Michał - Akademia Prymusa 1140 
14. Koguc Antonii - SP Gawłów 1140 
17. Warpechowski Rafał - Akademia Prymusa 1130 
18. Sałaciński Adam - Akademia Prymusa 1120 
18. Kołodziejczyk Łukasz - SP Gawłów 1120 
18. Kamiński Krystian - SP Śladów 1120 
21. Jędruszczak Krzysztof - SP Mszczonów 1110 
21. Szygalski Hubert - SP 7 Sochaczew 1110 
23. Mazurowski Piotr Karol - Akademia Prymusa 1050 
24. Jakubowski Wojciech - Akademia Prymusa 1030 
25. Kisiołek Adam - Akademia Prymusa 1020 
26. Olobry Jan - SP Gawłów 1000 
26. Szwed Eryk 1000 
28. Kuciarski Szymon - SP 4 Sochaczew 955 
29. Kaczor Michał - SP Śladów 920 
30. Karasek Natan 900 

Dziewczęta rocznik 2004, 2005, 2006


1. Jasińska Julia - SP Śladów 1470 
2. Szustkiewicz Jagoda - SP 7 Sochaczew 1440 
3. Chrzanowska Nikola - SP 4 Sochaczew 1410 
4. Gronkiewicz Julia - Biegi Grodzisk Mazowiecki 1400 
5. Czubak Dominika - SP 3 Sochaczew/KM Aktywni 1380 
6. Walisiewicz Urszula - SP 3 Sochaczew/KM Aktywni 1375 
7. Stefańska Zofia - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 1370 
8. Więckowska Natalia - SP 7 Sochaczew/KM Aktywni 1350 
9. Dudzińska Julia - SP Śladów 1340 
10. Ryczanowska Julia - SP 7 Sochaczew 1320 
11. Szafaryn Jagoda - SP Gawłów 1300 
11. Nagaoka Lisa - SP 7 Sochaczew 1300 
13. Kalinowska Weronika - SP Gawłów 1280 
14. Gonta Klaudia - SP 7 Sochaczew 1245 
15. Kopka Maja - Zespół Szkół - Kozłów Biskupi 1240 
16. Krawczyk Klaudia - SP 7 Sochaczew 1230 
17. Zielińska Gabriela - SP 7 Sochaczew 1190 
18. Tarczyk Julia - SP 7 Sochaczew 1180 
18. Jabłońska Natalia - SP 7 Sochaczew 1180 
20. Zwolińska Maja 1170 
21. Pacholska Martyna - SP Śladów 1160 
22. Dybiec Natalia - SP 7 Sochaczew 1120 
23. Łukaszewska Maria - SP Gawłów 1100 
24. Szczerba Aleksandra - Sochaczew 1080 
25. Sztandur Karolina - SP Śladów 1020 
26. Antoniak Karolina - SP 7 Sochaczew 1010 
27. Leśniewska Nikola - SP Gawłów 860 
28. Chłystek Izabela - ZSS Erminów 850 
29. Kowalska Daria - Sochaczew 800 
30. Górecka Julia - ZSS Erminów 790 

Chłopcy rocznik 2006, 2005, 2004


1. Tyl Eryk - SP 7 Sochaczew 1650 
2. Kaźmierski Konrad - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 1640 
3. Ambroziak Szymon - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 1555 
4. Bartosiński Wiktor - Biegi Grodzisk Mazowiecki 1480 
5. Jesiołowski Jan - Akademia Prymusa 1460 
6. Dermiaha Dawid - SP Śladów 1410 
7. Czajka Piotr - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 1400 
8. Kisiołek Filip 1330 
9. Firlej Jan - Sochaczew 1320 
10. Więcek Antoni - Akademia Prymusa 1300 
11. Malczenko Adam - SP Kozłów Biskupi 1250 
12. Czułek Bartosz - SP Kozłów Biskupi 1240 
13. Kopka Przemysław - SP Śladów 1200 
14. Grabowski Mikołaj - SP Śladów 1190 
15. Siekiera Antonii - SP Gawłów 1165 
16. Kołodziejczyk Sebastian - SP Gawłów 1100 
17. Jędrzejewski Michał - SP Gawłów 1050 
18. Jesion Alan - SP Gawłów 970 
18. Boczkowski Mikołaj - SP 7 Sochaczew 970


Młodziczki 2003-2001


1. Włodarczyk Gabriela - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 2980 
2. Lewandowska Weronika - Gim Wymysłów/KM Aktywni 2920 
3. Kuciarska Sandra - Gimnazjum nr 2 Sochaczew 2810 
4. Karczewska Justyna - Gim 3 Sochaczew/KM Aktywni 2375 
5. Szymańska Agata - Gim Wymysłów/KM Aktywni 2310 
6. Marcjańska Paulina - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2260 
7. Szymańska Patrycja - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2250 
8. Kmiecik Oliwia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2070 
9. Kądziela Alicja - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2050 
10. Woźniak Marta - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2005 
11. Sołdaczuk Natalia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2000 
12. Zielińska Aleksandra - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 1990 
13. Nikoniuk Aleksandra - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 1930 
14. Więckowska Julia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 1850 
15. Materska Klaudia - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 1760 
16. Dmoch Sandra - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 1725 
17. Smolińska Marta - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 1555 
17. Anasiak Karolina - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 1555 


Młodzicy 2003 - 2001


1. Sobczak Michał - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 3055 
2. Kaźmierski Jan - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 3000 
3. Pakoca Karol - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2810 
4. Buczek Marcin - Gimnazjum nr 3 Sochaczew 2590 
5. Adamiak Krystian - ZSS Erminów 980 


Kobiety 16-19 lat:


1. Radosz Joanna - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 2750 
2. Szczurek Aleksandra - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 2400 
3. Wiciak Wiktoria - Juliopol 2395 
4. Sujak Weronika - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 2390 
5. xxxxxxx 1440 
6. Mierzejewska Wiktoria - ZSS Erminów 1360 
6. xxxxxxx 1360 
8. Adamiak Kuba (PK) 1300 
9. Łasica Patrycja - ZSS Erminów 1210 
9. xxxxxxx 1210 


Nordic Walking - open


1. Adamkiewicz Michał - KM Aktywni Sochaczew 1000 
2. Kołodziejczak Beata - Socho Team (NW) 970 
3. Kocimski Jan - KM Aktywni Sochaczew (NW) 940 
4. Nietrzebka Aleksandra - Międzyborów (NW) 880 
5. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team (NW) 800 
6. Wlazińska Mariola 570 
7. Wlazińska Edyta 560 


Mężczyźni 16-19 lat:


1. Nosarzewski Daniel - KM Aktywni Sochaczew 3300 
2. Kaźmierczak Karol - Sochaczew 3250 
3. Popowski Piotr - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 3230 
4. Bryła Jan - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 3210 
5. Kaźmierski Jakub - LO Sochaczew 3100 
6. Misiak Aleksander - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 2710 


Kobiety 20-29 lat:


1. Wojciechowska Anna - UKS "Pijarski Klub Sportowy" w Łowiczu 3125 
2. xxxxxx 2460 
3. Marczak Jagoda - Kozłów Biskupi 1980 


Mężczyźni 20-29 lat:


1. Mikulski Tomasz - Kampinos 3770 
2. Kowalski Adrian - KM Aktywni Sochaczew 3660 
3. Ząbczyński Adam - Sochaczew 3630 
4. Romanowski Piotr - Sochaczewskie WOPR 3390 
5. Adamkiewicz Michał 2700 
6. Kowalski Tomasz - Sochaczew 2220 


Kobiety 30-39 lat:


1. Kosiarek Edyta - Żyrardów 2590 
2. Czułek Agnieszka - Kozłów Biskupi 2540 
3. Łukawska Monika 2560 
4. Orlińska Monika 2350 
5. Górecka Joanna 2080 


Mężczyźni 30-39 lat:

1. Kozłowski Grzegorz - AZS AWF Warszawa/ASICS 3600

2. Kubiak Grzegorz - Sochaczew 3320 

3. Szewczyk Łukasz 3290 

4. Marczak Albert - Kozłów Biskupi 3040 

5. Kuś Dominik - UKS "Pijarski Klub Sportowy" Łowicz 2910 

6 Derdzikowiak Krzysztof 1920


Kobiety 40-49 lat:


1. Cynowska Katarzyna - Biegi Grodzisk Mazowiecki 2320

2. Czubak - Wasiak Monika - Sochaczew 1450 

3. Jędrzejewska Monika 1970 

4. Offerczak - Ciura Agnieszka 1880


Mężczyźni 40-49 lat:


1. Lewandowski Sławomir - KM Aktywni Sochaczew 3220 
2. Jędruszczak Piotr - Goggle PAE Team 2990 
3. Kosiorek Łukasz - Łowicz 2690 
4. Makulec Dariusz 2620 
5. Cynowski Wojciech - Biegi Grodzisk Mazowiecki 2500 
6. Kaźmierski Mirosław - Sochaczew 2485 
7. Gościniak Wojciech - Sanniki 2440 
8. Jankowski Marcin - Dzięglewo 2400 
9. Kuśnieruk Aleksander - Warszawa 2255 
10. Czubak Piotr - Sochaczew 2190 
11. Walisiewicz Piotr - Sochaczew 2100 


Kobiety 50+:


1. Kowalska Ewa - Sochaczew 1660


Mężczyźni 50+:


1. Ksyna Bogusław - OSP Kamion 2920 
2. Adamkiewicz Mirosław - KM Aktywni Sochaczew 2840 
3. Rogoziński Artur - Sochaczew 2640 
4. Gronkiewicz Marek - Biegi Grodzisk Mazowiecki 2610 
5. Kocimski Jan - KM Aktywni Sochaczew 2580 
6. Nowakowski Ryszard - KM Aktywni Sochaczew 1645

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy