Zaloguj się do konta

Sochaczewski Punkt Informacji Turystycznej

Redakcja
2019-04-29
Rekreacja

Rusza nowy projekt sochaczewskiego ratusza. Przeznaczony będzie dla turystów oraz mieszkańców miasta. Historia, zabytki oraz wydarzenia kulturalne będą jeszcze bardziej dostępne oraz promowane. 


Na terenie Sochaczewa dzieje się coraz więcej, imprezy, wydarzenia, koncerty, festiwale. Wszystkie te działania potrzebują dodatkowej drogi promocji. Muzeum Kolei Wąskotorowej, Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, Żelazowa Wola, Teresin i jego zabytki oraz wielość imprez jakie odbywają się na terenie powiatu oraz miasta wymagają dodatkowej formy promocji. 


Narzędziem, które ma ułatwić zapoznanie się z wydarzeniami oraz ciekawymi miejscami w naszym mieście ma stać się Sochaczewski Punkt Informacji Turystycznej (SPIT), przeznaczona dla turystów odwiedzających nasz region oraz mieszkańców miasta. Instytucjami jakie już zdecydowały się na współpracę z sochaczewskim punktem są Muzeum Ziemi Sochaczewskiej I Pola Bitwy nad Bzurą, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Dwór w Strzyżewie, jako organizator wielu ciekawych festiwali, Pałac w Sannikach, Parafia Brochów, Stacja Sochaczew a także Browar Socho. Każdy z tych punktów będzie prezentował swoją ofertę w punkcie. 


Projekt ma ruszyć podczas Dni Sochaczewa 2019. Punkt będzie znajdował się Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą a czynny będzie od wtorku do niedzieli w godzinach pracy muzeum. Materiały oraz foldery reklamowe będą dostępne za darmo, dodatkowo z SPIT będą współpracowały agencje turystyczne. Pracownicy punktu będą uczestniczyć w targach oraz branżowych imprezach, które będą promować nasze miasto na terenie całego kraju

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc