Zaloguj się do konta

Sochaczewski Test Coopera „4 Pory Roku - Jesień” za nami

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie
2011-11-07
Biegi
23 października 2011 roku odbyły się Zespole Szkół w Erminowie zawody w bieganiu - II edycja Sochaczewskiego Testu Coopera „4 Pory Roku - Jesień” . Ta wspaniała impreza mogła odbyć się dzięki inicjatywie działaczy zrzeszonych w Klubie Maratończyka „Aktywni” Sochaczew.

Celem tej edycji zawodów, oprócz promocji aktywności sportowej, było zebranie funduszy na komunikatory - narzędzia wspomagające porozumiewanie się, z których będą korzystać uczniowie naszej szkoły.
Szczególne podziękowania należą się głównym organizatorom zawodów Rafałowi Milczarkowi, Beacie Szustkiewicz i Emanuelowi Zimnemu, oczywiście osób zaangażowanych w przygotowanie i prowadzenie imprezy było znacznie więcej, niestety nie sposób wszystkich wymienić.
Serdecznie dziękujemy wszystkim działaczom klubu za te przynoszące uczestnikom ogrom sportowych wrażeń zawody . Wyrazy wdzięczności kierujemy także do głównego sponsora imprezy- firmy MARS Polska, dzięki której można było zregenerować nadwątlone biegiem siły.

W tym niezwykle popularnym wśród biegaczy teście wzięło udział 126 osób, startujących w 8 seriach, uwzględniających kategorie wiekowe. Tak olbrzymia ilość uczestników i pełne ich zaangażowanie ustanowiły rekord w historii tych zawodów. Rewelacyjna frekwencja udowodniła, że szczytny cel tego przedsięwzięcia odbił się szerokim echem wśród nie tylko lokalnej społeczności.
Gościliśmy wicestarostę Janusza Ciurę i wójta gminy Rybno Grzegorza Kropiaka. Są to osoby, na których wsparcie zawsze możemy liczyć, dbają o naszą szkołę i cieszą się z jej sukcesów.

Ogromne zaangażowanie organizatorów, wspaniała, przepełniona serdecznością atmosfera oraz wielki duch sportowy, towarzyszący wszystkim uczestnikom, uczyniły z tej imprezy swoisty festyn radosnej, zdrowej i przez to fascynującej rywalizacji sportowej. Biegacze o mniejszych możliwościach, gorąco i z wielką życzliwością dopingowani, pobijali swoiste rekordy życiowe. Medale i certyfikaty, które otrzymywali były swoistym uwieńczeniem ogromu satysfakcji będącej udziałem każdego uczestnika testu.
Dodatkowym powodem do dumy było zajęcie przez nasza szkołę I miejsca i otrzymanie pucharu dla najliczniejszej ekipy biorącej udział w zawodach.

Gorący doping ze strony nieocenionych i wspaniałych prowadzących zawody: Sylwestra Rożdżestwieńskiego i Rafała Milczarka zagrzewał i motywował do osiągania wspaniałych wyników.
Jesteśmy pełni niezwykłych wrażeń i szczęśliwi , że mogliśmy wziąć udział w tej fantastycznej imprezie, promującej sport w najwspanialszej postaci- dostępnej dla każdego, dającej radość i satysfakcję. Aktywności tym cenniejszej, że nie wyczynowej, ale na miarę możliwości każdego z uczestników.
Mamy nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia na stałe zagoszczą w kalendarzu szkolnych imprez.
Renata Gomulińska

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc