Sochaczewski Test Coopera podsumowanie, film

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sochaczewski Test Coopera podsumowanie, film Biegi sochaczew

23 kwietnia 2016 roku na lekkoatletycznym obiekcie Zespołu Szkół w Sochaczewie odbył się 5 Charytatywny Test Coopera. Jak co roku dobrowolne wpisowe od pełnoletnich zawodniów zbieraliśmy na sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci w ZSS Erminów.

Na starcie biegów od przedszkolaka do seniora stanęło 134 biegaczy. Bardzo cieszy wysoka frekwencja biegu. Każdy zawodnik otrzymał od organizatorów KM Aktywni Sochaczew medal oraz wodę, banany od Strefy.pro, puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Sochaczew oraz Wójta Gminy Sochaczew.

Bardzo miłą niespodziankę sprawiło nam Nadleśnictwo Radziwiłłów które przekazało nam w ramach pakietów startowych sadzonki drzewek. Biorąc pod uwagę że 22 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Ziemi, dzięki sadzonkom otrzymanym z Radziwiłłowa, każdy z uczestników przyczynił się aktywnie do ochrony naszej planety. Dla dzieci był to bez wątpienia bardzo dobry akcent wychowawczy. 

Dziękujemy dyrektorowi Zespołu Szkół w Sochaczewie Panu Zbigniewowi Pakule za udostępnienie szkolnych pomieszczeń oraz bieżni. Panu Tomaszowi Ponieważowi za profesjonalne nagłośnienie i wspaniały dobór muzyki, świetnie umilającej czas biegaczom. 

Impreza taka jak ta nie odbyłaby się gdyby nie praca wolontariuszy. Specjalne podziękowania dla Ady Boguckiej i Eryka Koska za prowadzenie sekretariatu. Aleksanrdze Hołoś, Wiktorii Stępień, Natalii Dobijańskiej, Aleksandrze Pietruszcze, Patrycji Malak oraz Kacprowi Łużyńskiemu - dziękujemy za sędziowanie, wreczenie medali i asystowanie przy przeprowadzaniu biegów. 

Wyniki - kluknij tutaj

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy