Zaloguj się do konta

Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy

Paulina Gajda (Paulina G)
2020-04-29
Biegi
Mamy coś dla spragnionych sportu !

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie organizuje I Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy. Zabawa ma polegać na samodzielnym pokonaniu dystansu minimum 3 km z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności w czasie pandemii wirusa COVID -19. Formą aktywności mogą być bieg, nordic walking, chód, rolki, rower czy wózek. Bieg odbywa się w terminie 1 – 3 maja 2020 r., a potwierdzenie aktywności należy przesłać najpóźniej do dnia 6.05.2020 roku, na adres mosirsochaczew@interia.pl poprzez dokument w formie zdjęcia bądź print screen z aplikacji lub zegarka. Uczestnicy sami wybierają miejsce, dystans oraz czas biegu.

Celem imprezy jest upamiętnienie Święta Konstytucji 3-go Maja, popularyzacja biegania jako zdrowego i aktywnego stylu życia oraz propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku.

W Biegu samodzielnie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, którzy ukończyli 13 lat, osoby młodsze jedynie pod opieką osób dorosłych.

Jak podaje MOSiR udział w biegu, tak jak rejestracja i dokumentacja aktywności jest dobrowolny. W związku z obecną sytuacją koszulki, ani medale nie są przewidziane, co za tym idzie uczestnicy nie są zobligowani do opłaty startowej. Jest jednak przewidziana nagroda specjalna dla pierwszych 5 osób, które podzielą się zdjęciem z biegu, a każdy z uczestników może zgłosić się po dyplom i pamiątkowy numer startowy, przesyłany na maila do samodzielnego wydruku.

Więcej informacji na stronie internetowej MOSiR, a my zachęcamy do wzięcia udziału i trzymamy kciuki za uczestników ;)

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc