Sochaczewskie Centrum Kultury - bogata oferta zajęć od września

Zdjęcia i foto: Sochaczewskie Centrum Kultury - bogata oferta zajęć od września  Rekreacja sochaczew

Wrzesień powitał bogatą ofertą artystyczną w Sochaczewskim Centrum Kultury skierowaną nie tylko do dzieci, a do wszystkich grup wiekowych. Zajęcia znane z poprzednich lat a także te, które zostały wprowadzone od tego roku będą odbywać się w trzech budynkach Sochaczewskiego Centrum Kultury – przy ulicy 15 sierpnia 83, ul. Chopina 101 oraz ul. R. Kaczorowskiego 5.

W ofercie przygotowanej przez Sochaczewskie Centrum Kultury można znaleźć zajęcia taneczne, wokalne, plastyczne, a także teatralne czy gry w szachy lub na gitarze.

Sochaczewskie Centrum Kultury przy ulicy 15 sierpnia 83 (Boryszew) małym miłośnikom tańca proponuje zespół Folklorek dla dzieci w wieku 4-13 lat, w którym mogą łączyć elementy zarówno tańca ludowego jak i śpiewu. Inną propozycją z zakresu zajęć tanecznych jest Studio Taneczne Smile Crew (5-18 lat), w którym przewodnim rodzajem tańca jest hip-hop, dancehall czy showdance. Co więcej, w budynku SCK w Boryszewie prowadzone są również zajęcia z nauki tańca towarzyskiego, natomiast w SCK przy ulicy Chopina 101 (Chodaków) na chętnych czeka zespół Abstrakt, dzięki któremu dzieci będą mogły poznać różne rodzaje tańca m.in. jazz, modern, funky a także elementy akrobatyki.

Propozycje Sochaczewskiego Centrum Kultury nie kończą się jednak tylko na zajęciach z zakresu tańca. W Chodakowie plastycy-amatorzy mogą skorzystać z oferty dwóch grup plastycznych – jednej skierowanej do dzieci pracownię Plastek lub Przestrzeń Otwartą, z której skorzystać może młodzież i dorośli, natomiast w Boryszewie młodsi pasjonaci malarstwa będą mogli zapisać się na zajęcia plastyczne do pracowni plastycznej Wytwórnia lub Krainy Koloru, natomiast dorośli mogą skorzystać z oferty Studia Rysunku dla Dorosłych ale również z oferty Pracowni Eksperymentów Audiowizualnych, wykorzystującej wszystkie dziedziny artystyczne. Zarówno w tym miejscu jak i w SCK przy ul. R. Kaczorowskiego 5 poprowadzone będą zajęcia w Pracowni Komiksu i Innych Form Graficznych. W ofercie zajęć wokalnych i teatralnych znalazły się – w Chodakowie – Grupa Platyczno-Teatralna Kolorowa Scena, Studio Wokalne Piotra Milczarka i Grupa Teatralna Rekwizyt, natomiast w Boryszewie jest to Teatr Maska. W ofercie Sekcji Integracji Społecznej znajdującej się w SCK przy ul. 15 sierpnia 83 widnieją m.in. indywidualne zajęcia wokalne, Dziecięcy Teatr Zabawy Konik, Scena Seniora czy Pracownia Rękodzieła Artystycznego. W SCK można również zaczerpnąć lekcji gry na gitarze. Warto również zaznaczyć, że w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. R. Kaczorowskiego 5, oprócz wspomnianych już lekcji komiksowych, odbywać się będą również lekcje gry w szachy. Jednak to nie koniec atrakcji proponowanych przez Sochaczewskie Centrum Kultury – w tym roku w jego ofercie znalazły się również nowości. Jedną z nich są zajęcia skierowane do par, które chciałyby zachwycić gości weselnych pierwszym tańcem z piękną muzyką i wymarzoną choreografią walca angielskiego lub wiedeńskiego. W klimacie weselnym pozostają również kolejne nowo wprowadzone zajęcia w ofercie SCK prowadzone przez Karolinę Słojewską o nazwie Taniec Niespodzianka. Są to zajęcia skierowane dla świadków pary młodej, którzy chcieliby zaprezentować taniec na weselu państwa młodych będący niespodzianką. Nowościami w ofercie Sochaczewskiego Centrum Kultury są także zajęcia Smile Kids przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat, Program XXL, Fitness i Roztańczony Senior.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy