Sochaczewskie Kino Plenerowe –zapraszamy na Podzamcze

Zdjęcia i foto: Sochaczewskie Kino Plenerowe –zapraszamy na Podzamcze Film, fotografia sochaczew

Przypominamy, że już dziś, 9 lipca na Podzamczu odbędzie się bezpłatna projekcja filmu „Wciąż ją kocham” w ramach Sochaczewskiego Kina Plenerowego. Początek seansu o godz. 21.30. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

 

Dzisiejsza projekcja będzie jedną z 4 zaplanowanych w ramach tegorocznej edycji Sochaczewskiego Kina Plenerowego. Podczas kolejnych spotkań na muszli koncertowej na Podzamczu obejrzymy:

23 lipca, godz. 21.30 - „Miś”

6 sierpnia, godz. 21.00 - „Pod Mocnym Aniołem”

20 sierpnia, godz. 21.00, „Jesteś Bogiem”

 

Więcej na temat dzisiejszego filmu:

John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. Pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie. Odnajdują w sobie to coś, czego im brakowało... Czas wolny od obowiązków nieubłaganie dobiega jednak końca. Czy fascynacja przetrwa próbę czasu? Porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa "Dear John".

 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy