Socho Rally Show

/ 18 zdjęć

Plac przy Starostwie Powiatowym był miejscem zmagań kierowców chcących sprawdzić swoje umiejętności w konkursowej jeździe samochodem na czas. 12 października uczestnicy ze swoimi autami stanęli do rywalizacji o miano najlepszego.

Organizatorem imprezy był Adrian Wieczorek z ad-Tech wraz kilkoma kolegami – pasjonatami motoryzacji. Wyznaczone były dwie trasy przejazdu, które kierowcy przejechali 6 razy – raz próbnie, 5 razy na czas. W czterech klasach wystartowało 20 uczestników, ale część z nich wyeliminowały awarie. Wśród zawodników, co warte podkreślenia, była również jedna kobieta jadąca hondą accord. Dodatkowo przeprowadzono konkurs palenia gumy oraz na najlepsze auto.

Najlepsi kierowcy w poszczególnych klasach oraz konkursach otrzymali puchary ufundowane przez Tadeusza Korysia, starostę sochaczewskiego. Najwięcej trofeów zdobył Roland Krzemiński, który był najszybszy w klasie w swojej klasie, wygrał konkurs palenia gumy, a jego nissan 200sx został wybrany najlepszym autem.

Sportowym emocjom towarzyszyła dobra zabawa oraz wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyło się Drift Taxi – chętni mogli poczuć adrenalinę i przejechać się z zawodnikami po placu. Odbyły się pokazy jazdy 30-konnym gokartem i quadem na czas. Była także wystawa aut rajdowych i motocykli. Przygotowano atrakcje dla dzieci, między innymi dmuchaniec, stoiska z watą cukrową, popcornem, zabawkami. Jednak swoją uwagą najmłodsi obdarzyli także sportowe samochody i z zaciekawieniem przyglądały się przejazdom na czas. Grill z kiełbaskami i muzyka dopełniły niedzielną imprezę.

Poniżej wyniki Socho Rally Show.
Klasa pierwsza
I miejsce Mikołaj Surgiel
II miejsce Radosław Gołębiowski
III miejsce Emilian Góralczyk
Klasa druga
I miejsce Michał Brzozowski
Klasa trzecia
I miejsce Przemysław Zwoliński
II miejsce Krzysztof Falczewski
III miejsce Patryk Górzec
Klasa czwarta
I miejsce Roland Krzemiński
II miejsce Oskar Harasiński
III miejsce Mariusz Krupiński
Konkurs na najlepsze auto
Roland Krzemiński ze swoim nissanem 200xs
Konkurs palenia gumy
I miejsce Roland Krzemiński
II miejsce Mariusz Krupiński
III miejsce Piotr Szpuda

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy