Sonata Park – rusza rozbudowa obiektu

/ 6 komentarzy
Zdjęcia i foto: Sonata Park – rusza rozbudowa obiektu  Inwestycje sochaczew

Sonata Park, sochaczewski obiekt handlowy będzie rozbudowany. Jego powierzchnia ma zwiększyć się o 4,3 tys. mkw. Jak podaje serwis retailnet.pl rozbudowa ma ruszyć jeszcze w tym roku. 


Klienci sochaczewskiego Sonata Park mogą mieć powody do radości. Właścicielem oraz zarządcą terenu jest Carrefour Polska, który podjął decyzję o rozbudowie obecnego obiektu w Sochaczewie. Obecnie klienci korzystają ze sklepów ulokowanych na 11 tys. mkw powierzchni, Carrefour planuje powiększenie jej o dodatkowe   4,3 tys. mkw. 


Sochaczewski obiekt to największy park firmy Carrefour, który został wybudowany w 2014 roku. Jak podaje serwis retailnet.pl - Pierwsze prace oraz proces komercjalizacji nowej części galerii ruszą jeszcze w tym roku (...) zostanie poddany kompleksowej rozbudowie, która ma na celu poszerzenie i dywersyfikację oferty handlowej oraz unowocześnienie i dopasowanie obiektu do aktualnych potrzeb mieszkańców miasta.


Jagoda Gwardys-Zientara, Wiceprezes Carrefour Polska informuje, iż sochaczewska sieć cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Dodatkowymi przesłankami do podjęcia decyzji o rozbudowie są rosnące potrzeby mieszkańców oraz gwarancja opłacalności poniesionych nakładów płynąca z sochaczewskiego rynku. Sieć posiada również długoterminową strategię rozwoju dla galerii, która ma podnosić ich wartość.   


Nowi najemcy to poszerzenie marek modowych, ale również innych zainteresowanych powierzchnią. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

vectra-talismanvectra-talisman
0
A ja i inni moi znajomi chcieliby zeby bylo KFC w Socho..Nawet niektórzy z Blonia mowia ze u nas powinno byc KFC ..bo te mc.donalby to juz wszędzie i wszyscy mowia KFC ... (2019-09-13 22:53)
linulinu
0
@vectra-talisman twój wpis to poziom mastah...

(2019-09-14 11:13)
robroyrobroy
+1
@vectra-talisman,a byłeś ty w życiu w porządnym barze mlecznym?-pierożki,naleśniki,kopytka odsmażane ,zupki mleczne z makaronem,makaron z serem ,bułeczki z drzemem i do popicia kakao,o żesz kurła...kakao ,smak mnie naszedł.

i takie cóś powinno być w centrum miasta,dzieciaki ze szkół by pojadły ,a nie sciągnięte skądś kawałki kur obsmażane w starym oleju (2019-09-14 15:18)
robroyrobroy
0
co prawda 2014 rok ale dziś pewnie niewiele droższe (2019-09-14 15:40)
MaciekMaciek
0
robroy: w centrum miasta czyli na pl. Kościuszki masz bar mleczny, tylko jakoś dzieciaków nie widać.  (2019-09-15 08:41)
robroyrobroy
0
@Maciek-mówisz o tej knajpce "Społem"? (2019-09-15 09:31)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy