Sparingi w czasie zarazy

/ 12 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sparingi w czasie zarazy Piłka nożna sochaczew
+7

Już minął tydzień jak Orkan i Bzura rozegrały swoje pierwsze mecze pandemiczne. Jak ten czas szybko biegnie, chciałoby się napisać, ża za … ale wulgaryzmów (przynajmniej jeszcze) stosował nie będę. Władze poluzowały i odmroziły. Skorzystali z tego piłkarze i chętnie wybiegli na boiska żeby sprawdzić swoje umiejętności w sparingach.

O godzinie 11.00 na płytę boczną przy ulicy Warszawskiej wyszły jedenastki Orkana Sochaczew i Orła Kampinos. Rywale na początku meczu stworzyli sobie okazje ale szybko zostali sprowadzeni do parteru golem Mateusza Kaczorowskiego (to pierwsza sochaczewska bramka po przymusowej przerwie) w piętnastej minucie. Kolejne trzy dołożył Cezary Czarnecki i wiadomo już było kto ten sparing wygra. Druga połowa to kolejne trzy gole strzelone przez gospodarzy. Sporo biegania i prób rozgrywania bardziej finezyjnych akcji. Zwycięstwo cieszy ale nie jest najważniejsze na tym etapie przygotowań.

Orkan Sochaczew – Orze Kampinos 7:0 (4:0)

gole: Cezary Czarnecki (5), Mateusz Kaczorowski, Sebastian Wójcik

skład: Antoni Gomza (Konrad Kowalski) – Robert Kołodziejczak, Piotr Orliński, Łukasz Kobierecki, Piotr Tomaszewski, Mateusz Kaczorowski, Patryk Malinowski, Adrian Rzeźniczek, Przemysław Bardziński, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik oraz Kamil Śmigiel, Patryk Rygacki, Michał Foks, Radosław Strzelczyk, Radosław Jaworski


W samo południe na plac gry w Chodakowie wkroczyły jedenastki Bzury oraz Madziara Nieporęt. Drużyny zagrały ze sobą w tercjach po 30 minut. Tuż po gwizdku sędziego Kamil Wojciechowski strzelił pierwszego gola dla gospodarzy. Kolejne minuty to przewaga rywali, którzy zaciekle atakowali bramkę biało-zielonych. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi ci stracili oni drugiego gola. Co prawda tuż przed pierwszą przerwą strzelili gola z rzutu karnego ale to było wszystko na co stać było Madziara.

Dwie kolejne tercje, to ogromna przewaga Bzury i … strzelenie kolejnych czterech goli. Dobry występ i skuteczna gra miały być dobrym prognostykiem przed środowym meczem „barażowym” z Kasztelanem Sierpc.

Bzura Chodaków – Madziar Nieporęt 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)

gole: Maciej Brdeja (2), Kamil Wojciechowski, Mateusz Tymorek, Dawid Stypuła, Mateusz Struzik

skład: Marcin Chmielak (Michał Połeć) – Jakub Kowalski, Filip Jeznach, Adam Zając, Michał Kowalski, Maciej Brdeja, Dawid Stypuła, Hubert Krasoń, Adam Żółtowski, Michał Struzik, Kamil Wojciechowski oraz Kamil Kacprzak, Mateusz Struzik, Wiktor Michurski, Mateusz Tymorek oraz Michał Kowalski II


Nasi piłkarze jechali na środowy mecz do Sierpca w dobrych nastrojach. Mieli podstawy żeby tak czynić. Boiskowa rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Co prawda chodakowianie mieli w tym meczu przewagę i sporo okazji niestety z boiska schodzili jako przegrani. Porażka w tym meczu pozostawia cień szansy na awans. Jest jednak ona już chyba tylko czysto matematyczna. W sobotę Bzura wyjeżdża do Drobina na mecz ze Skrą.

Kasztelan Sierpc – Bzura Chodaków 2:1 (2:0)

gol: Michał Struzik

skład: Marcin Chmielak – Jakub Kowalski, Filip Jeznach, Adam Zając, Michał „Starszy” Kowalski, Maciej Brdeja, Hubert Krasoń, Kamil Kacprzak (Mateusz Struzik), Adam Żółtowski (Dawid Stypuła), Kamil Wojciechowski (Mateusz Tymorek), Michał Struzik (Michał II Kowalski)


Wyniki barażowego czteromeczu

I termin – 10.06

Kasztelan – Bzura 2:1

Orzeł – Skra 1:2

II termin – 13.06

Skra – Bzura

Kasztelan – Orzeł

III termin – 17.06

Bzura – Orzeł

Kasztelan – Skra

Tabela

1.Kasztelan Sierpc 31 55-16

2.Orzeł Goleszyn 29 35-21

3.Skra Drobin 27 45-37

4.Bzura Chodaków 23 27-20

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy