/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sparingów ciąg dalszy Piłka nożna sochaczew
+1

Po raz kolejny wybrałem się na boisko Piasta Feliksów. Powodem był sparing Piasta z sochaczewskim Orkanem. Aura nie sprzyjała piłkarzom. Wiał zimny wiatr i padał deszcz. Pomimo tych przeciwności spotkanie mogło się podobać gdyż toczone było w wysokim tempie. Oczywiście w grze obydwu zespołów można było zauważyć sporo mankamentów ale … po to są sparingi żeby je eliminować.

Pierwsza połowa należała do Orkana, który już w pierwszych minutach wyszedł na prowadzenie. W kolejnych minutach sochaczewianie nie wykorzystali rzutu karnego (Cezary Czarnecki) oraz przynajmniej 3-4 „setek”.

Po przerwie sytuacja się odmieniła i do ataku przystąpili gospodarze, którzy marnowali dobre okazje seryjnie. Niemoc strzelecką Piasta przełamał Adam Góralczyk. Gol ten dał znak do ataku gościom, którzy kilka minut później wyszli na prowadzenie i przejęli inicjatywę na boisku. Trzeciego gola strzelił Czarnecki. W ostatniej minucie meczu sędzia podyktował rzut karny za ewidentny faul. Skutecznym egzekutorem został Tomasz Oliwa.

Piast Feliksów – Orkan Sochaczew 2:3 (0:1)

0:1 Kamil Śmigiel (6')

1:1 Adam Góralczyk (65')

1:2 Sebastian Wójcik (71')

1:3 Cezary Czarnecki (78')

2:3 Tomasz Oliwa (90' z rzutu karnego)

skład Piasta: Paczkowski – Cieślak, Sobczyk, Konik, Kozłowski, Oliwa, Krawczak, Miller, Góralczyk, piłkarz testowany, Woźnica oraz Żaczkowski, Boczkowski

skład Orkana: Gomza – Tomaszewski, Kobierecki, Kołodziejczak, Wasilewski, Rzeźniczek, Bardziński, Orliński, Śmigiel, Czarnecki, Wójcik oraz Affek, Racki, Kuśmider, Adamski

Wyniki pozostałych sparingów

Madziar Nieporęt – Bzura Chodaków 2:3 (0:2)

gole: Michał Struzik, Mateusz Struzik, piłkarz testowany

skład: Orliński – Zając, Jeznach, M. Kowalski, piłkarz testowany, Krasoń, Kacprzak, Brdeja, Tomczyk, Michał Struzik, Mateusz Struzik oraz Ciołek, Żółtowski, dwaj piłkarze testowani

Żyrardowianka Żyrardów – Bzura Chodaków 2:3 (1:2)

gole: Michał Struzik (2), Kamil Wojciechowski

skład: Połeć – Jeznach, Zając, Wierzbicki, Brdeja, piłkarz testowany, Kacprzak, Stypuła, Krasoń, Mateusz Struzik, Michał Struzik oraz Kowalski, Wojciechowski, Żółtowski, Tomczyk, Strzelczyk i dwóch piłkarzy testowanych

Bzura Chodaków – Pelikan II Łowicz 3:1 (0:1)

gole: Adrian Tomczyk, Maciej Brdeja, piłkarz testowany (z rzutu karnego)

skład: Siemiński – Jeznach, testowany.,Wierzbicki, testowany, Brdeja, Kacprzak, Tomczyk, Krasoń, Michał Struzik, piłkarz testowany oraz Wojciechowski i Mateusz Struzik

Orkan Sochaczew – Macovia Maków 5:3 (3:2)

gole: Sebastian Wójcik (2), Adrian Rzeźniczek, Radosław Strzelczyk, Cezary Czarnecki

skład: Antoni Gomza – Robert Kołodziejczak, Piotr Orliński, Radosław Strzelczyk, Piotr Tomaszewski, piłkarz testowany, Adrian Rzeźniczek, piłkarz testowany, Przemysław Bardziński, Jakub Dąbrowski, Kamil Śmigiel oraz Łukasz Ziółkowski, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik

Zorza Szczawin Kościelny – Promyk Nowa Sucha 2:5 (2:0, 0:4, 0:1)

gole: Aleksander Psiuk, Rafał Dalke, piłkarz testowany (2) oraz gol samobójczy

skład: Bartłomiej Siekiera – Michał Maciak, Paweł Księżak, Paweł Kutkowski, Łukasz Pacholski, piłkarz testowany, Damian Chełmiński, Tomasz Jurczak, Maciej Nowicki, Piotr Kamiński, Kamil Wróbel oraz Arkadiusz Cieślak, Aleksander Psiuk, Rafał Dalke, Kamil Kościug, Kacper Drązikowski, Jakub Nowakowski, Karol Drązikowski, Michał Regulski oraz Daniel Kaźmierczak

Pogoń Godzianów – Promyk Nowa Sucha 4:2 (4:1)

gole: Mateusz Figat, Rafał Dalke

skład: Marcin Grzywacz – Michał Maciak, Paweł Księżak, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Mateusz Figat, Damian Chełmiński, Marcin Jaworski, Maciej Nowicki, Tomasz Jurczak, Rafał Dalke oraz Bartłomiej Siekiera, Hubert Kowalski, Michał Nowakowski, Karol Drązikowski, Jakub Nowakowski, Arkadiusz Cieślak, Kacper Drązikowski, Kamil Kościug, Michał Regulski i Daniel Kaźmierczak.

Tajfun Brochów – Sokół Budki Piaseckie 3:4 (2:1)

gole: Jakub Danowski (3) – Adrian Dąbrowski (2), Mateusz Budzałek, gol samobójczy

skład Tajfuna: Witkowski – piłkarz testowany1, piłkarz testowany 2, Nowicki (piłkarz testowany 4), piłkarz testowany 3, Danowski (Patryk Nowakowski), Adrian Nowakowski, Jakub Nowakowski, Dąbrowski (Sadowski), Jaczyński, Paciorkowski

skład Sokoła: Kamiński – Pałuba, Bajurski, Piaskowski, Bylicki, Myczka, Komosa, Sulecki, Gielecinski, Dąbrowski oraz Budzałek

Tajfun Brochów – Macovia Maków 3:6 (1:2)

gole: Sebastian Paciorkowski (2), Tomasz Jaczyński

skład: Pręgowski – Foks, Nowicki, Pisarek, Sadowski, J. Nowakowski, A. Nowakowski, piłkarz testowany (Danowski), Kaczmarek, Jaczyński (Orliński), Paciorkowski (Malinowski)

Sokół Budki Piaseckie – Guzovia Guzów 3:0 (0:0)

gole: Arkadiusz Sobieraj, Marcin Paczkowski, Mateusz Budzałek

skład: Kamiński – Pałuba, Ogrodzki, Piaskowski, Paczkowski, R. Fijołek, Grefkowicz, Sułecki, Sobieraj, Dąbrowski, Budzałek oraz Bajurski

Unia Iłów – Laktoza Łyszkowice 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

gole: Oskar Kobierecki (2), Kamil Kwiatkowski, Damian Wojciechowski

skład: Bramkarz testowany – pSiejka, M. Żakowski, K. Świątek, P. Żakowski, Kunikowski, Trafalski, Banasiak, D. Wojciechowski, Kobierecki, Lis oraz Rafalski, Ł.Świątek, Janicki, Felczak, Strycharski

Pelikan II Łowicz – KS Teresin 1:2

gole: Wiktor Stroejek, Grzegorz Węsek

KS Teresin – Naprzód Brwinów 11:2

KS Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki – KS II Teresin 2:0 (1:0)

skład: K. Zając(45' D. Paluch) – P. Kowalski, D. Gajewski, M. Banaszek, P. Zdanowski, J. Florczak, O. Szafrański, W. Feder, M. Wysocki, (45' K. Bargiel), P. Szewczyk, K. Ciurzyński

KS II Teresin – FC Płochocin 1:5

gol: gol samobójczy