Specjalny bilet na historyczny pociąg na bitwę 30 maja 2015 roku

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Specjalny bilet na historyczny pociąg na bitwę 30 maja 2015 roku Historia i tradycja sochaczew
+1

Pojedź historycznym pociągiem z Sochaczewa do Tułowic na rekonstrukcję 100-lecia ataków gazowych nad Bzurą w 1915 roku! Specjalny bilet rezerwuj już dziś, bo ich liczba jest ograniczona!


W maju 2015 roku mija setna rocznica ataków gazowych na froncie wschodnim - z tej okazji w Tułowicach, 30 maja 2015 roku odbędzie się rekonstrukcja z udziałem ponad 100 uczestników z Polski, Litwy, Rosji, Ukrainy, Białorusi i Niemiec. 

Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Sochaczewskiego, Burmistrza Sochaczewa i Wójta Brochowa.

Dzięki uprzejmości Muzeum Kolei Wąskotorowej z Sochaczewa wysłany zostanie specjalny pociąg, który będzie miał doczepioną lorę dla rekonstruktorów w mundurach i epokową bronią, a bilety pasażerom będzie sprawdzał rosyjski żandarm z 1915 roku. 


W ramach biletu zapewniono - przejazd pociągiem do Tułowic - start godz. 16.00, dojazd do Tułowic, zarezerwowane miejsce na trybunie i obejrzenie bitwy o godz. 18.00, a po bitwie o godz. 19.30 powrót do Sochaczewa. 


Cena 45 zł od osoby - całkowity dochód z biletów (a jest ich tylko 270) zostanie przeznaczone na organizację tegorocznego widowiska!


ZAKUP i REZERWACJA
Muzeum Kolei Wąskotorowej 
Tel.: 46/862 59 75 
wt.–niedz. w godzinach 8.00-16.00 
email: rezerwacja@muzkol.pl


Bardzo serdecznie zapraszamy!


Serdecznie zapraszam na stronę muzealną www.muzeumsochaczew.pl tam znajdziecie najświeższe informacje o tym co dzieje sie w muzeum.

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy