Spektakl interaktywny „W poszukiwaniu świętego Mikołaja”

Zdjęcia i foto: Spektakl interaktywny „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” Sztuki sceniczne sochaczew

W piątek, 6 grudnia o godzinie 10.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się spektakl interaktywny „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” oparty na znanej powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa”.

„Dzieci dzieciom” to projekt, który zabiera najmłodszych w podróż do świata muzyki. Ma na celu pobudzanie ich wyobraźni oraz kształtowanie twórczości.

W trakcie spektaklu razem z aktorami przeniesiemy się do świata pełnego podwodnych przygód i fantastycznych piosenek, tj.: „Witajcie w naszej bajce”, „Cała naprzód ku wielkiej przygodzie” oraz piosenek świątecznych, bowiem bohaterowie opowieści razem z widownią będą próbowali znaleźć świętego Mikołaja! Tylko gdzie się on podział? Może w bańkach mydlanych pana Kleksa? Może w pudełku?  I co właściwie robi święty Mikołaj?

A gdy już zmęczeni przygodami odnajdziemy św. Mikołaja, schrupiemy świąteczne jabłko, a także zrobimy sobie świąteczne zdjęcie z małymi i dużymi aktorami w świecie pełnym bożonarodzeniowej magii…

Spektakl realizowany jest w ramach projektu „Dzieci dzieciom”. Bilet wstępu w cenie 10 zł od dziecka, opiekunowie wstęp wolny. 

Zamówienia grupowe i indywidualne można składać w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, tel. (46) 863-07-68.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy