SPŁYW KAJAKOWY - POGROMCY BZURY 2018

W dniu 09.07.2018r. Stowarzyszenie „Kajakowcy Sochaczewa” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sochaczewie i Gminą Sochaczew zorganizowali kolejny już spływ kajakowy pod nazwą „Pogromcy Bzury” dla dzieci i ich opiekunów z terenu Gminy Sochaczew.

 Tym razem zmieniono trasę spływu, co sprawiło, że został podniesiony poziom trudności ale jednocześnie zwiększyła się jego atrakcyjność. Miejscem zbiórki wszystkich uczestników był teren Podzamcza, skąd zostali przewiezieni do Kozłowa Biskupiego i tam odbyło się wykonanie wszystkich czynności niezbędnych przed wodowaniem. Na wodzie po ustawieniu odpowiedniego szyku kajaków wyruszono na szlak Bzury. W połowie trasy czekała na uczestników niespodzianka w postaci grilla i słodkości. Następnie uczestnicy wyruszyli na dalszą cześć spływu, który zakończył się o zmroku na dzikiej plaży w Sochaczewie przy torze motocrossowym. Na miejscu każde dziecko otrzymało w nagrodę medal, statuetkę oraz torbę ze słodyczami i wyrobami mlecznymi.

Wszyscy uczestnicy spływu byli bardzo zadowoleni z organizacji i przebiegu imprezy i wyrazili chęć uczestnictwa w takim samym spływie za rok.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy