Zaloguj się do konta

Spotkania z Kulturą w Teresinie

Teresiński Ośrodek Kultury
2010-05-12
Koncerty i muzyka
Teresiński Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą NIEDZIELĘ dnia 16 maja 2010r. na Stadion GOSiR w Teresinie na II POWIATOWE SPOTKANIA Z KULTURĄ. Impreza organizowana jest we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego i Starostwem Powiatowym w Sochaczewie, w ramach projektu - POWIAT SOCHACZEWSKI - STOLICĄ KULTURALNĄ MAZOWSZA 2010.
Z tego też powodu, w tym roku zapraszamy również do Teresina, gdzie czeka na Państwa scena z atrakcjami muzycznymi.

Program:
15.00 – Rozpoczęcie
15.15 – 16.00 – Koncert zespołu wokalnego ATMOSFERA z Teresińskiego Ośrodka Kultury
16.00 – 17.00 – Koncert Zespołu o Wdzięcznej Nazwie
17.00 – 18.00 – Estradowe Show Szymona Kusarka
18.00 – 19.30 – Koncert Grupy „THE KING’s FRIENDS” – piosenki ELVIS’A PRESLEY’A

Wokół sceny czekają na Państwa wystawy mieszkańców Teresina, coś do jedzenia i picia.

ATMOSFERA – Żeńskie trio wokalne, które wyrosło z sekcji wokalnej Teresińskiego Ośrodka Kultury. Śpiewają polską dobrą piosenkę, we wspaniałych aranżacjach.

ZESPÓŁ O WDZIĘCZNEJ NAZWIE – Zespół grający szeroko pojętą piosenkę żeglarską, z lekkim zasolenia morza, bossa nova, blues czy country to style, które zespołowi nie są obce. Zespół rozstał się 2 lata temu, ale na tę specjalną okoliczność postanowił jeszcze raz dla Państwa zagrać.

SZYMON KUSAREK – Wspaniały wokalista, artysta estradowy, kabareciarz, uczeń Bogdana Łazuki, współpracujący z Teatrem Kwadrat, autor, kompozytor, prezenter. Na naszych Spotkaniach zagra z gitarzystą, współpracującym między innymi z Haliną Frąckowiak - Sebastianem Iwanowiczem. Z pewnością dadzą wspaniały estradowy program

THE KING’s FRIENDS – Zespół profesjonalnych muzyków z wokalistą Krzysztofem Bieleckim, którego głos do złudzenia przypomina wokal Króla rock’n’rolla. Piosenki Elvis’a Presley’a w doskonałej aranżacji i w doskonałej interpretacji.

Prowadzenie imprezy: Joanna Cieśniewska i Szymon Kusarek

NIEDZIELA – 16 maja 2010r. STADION GOSiR w TERESINIE.

stART – g. 15.00

ZAPRASZAMY!!!! Wstęp Wolny.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc