Spotkanie kandydatów KWW „Porozumienie Obywatelskie Sochaczew”

/ 1 komentarzy / 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Spotkanie kandydatów KWW „Porozumienie Obywatelskie Sochaczew” Wybory samorządowe 2014 sochaczew
+3

W sobotę kandydaci i sympatycy Komitetu Wyborców spotkali się, aby ostatecznie przedyskutować pomysły, idee i program dla Sochaczewa na najbliższe cztery lata. Oto garść zdjęć ze spotkania wraz z listami kandydatek i kandydatów. Szczegółówe prezentacje otworzy pełnomocnik finansowy KWW „POS” Mariusz Frej, z którego sylwetką możecie Państwo zapoznać się w kolejnym wpisie. 


Wybory samorządowe 201 Kandydatki i kandydaci KWW „Porozumienie Obywatelskie Sochaczew” – miasto Sochaczew, powiat i gminy powiatu sochaczewskiego.

Urszula Pawlak – kandydat na burmistrza 

Okręgi miejskie

1. Artur Turkowski

2. Ireneusz Kisiołek

3. Justyna Malwina Basior

4. Mariusz Piotr Cieślak

5. Krzysztof Bajer

6. Andrzej Polak

7. Wioletta Róża Abka

8. Dariusz Krupa

9. Edyta Anna Kaźmierska

10. Sławomir Krzysztof Szadkowski

11. Małgorzata Irena Pisarkiewicz

12. Anna Kuśmirek

13. Jacek Zbigniew Frej

14. Dariusz Marcin Cierebiej

15. Ireneusz Guzik

16. Alicja Korkosz

17. Łukasz Piotr Maciejewski

18. Krzysztof Kubik

19. Michał Łukawski

20. Andrzej Jarosław Gąsiorowski

21. Ryszard Henryk Zaczkowski


Rada powiatu z terenu gminy miasto Sochaczew

1. Urszula Henryka Pawlak – Sochaczew

2. Mariusz Przemysław Frej – Sochaczew

3. Aleksandra Janina Wolanin – Sochaczew

4. Paweł Edward Piątkiewicz – Władysławów

5. Ewa Krystyna Nagłowska – Ignacówka

6. Jan Ryszard Kocimski – Sochaczew

7. Zyta Anna Rybowicz – Sochaczew

8. Arkadiusz Kuliński – Sochaczew

9. Agnieszka Tlaga – Sochaczew

10. Jan Stanisław Kubik – Sochaczew

11. Aneta Piasecka – Sochaczew

12. Adam Benedykt Jeznach – Wójtówka

13. Karolina Elżbieta Szadkowska – Sochaczew

14. Dariusz Krzysztof Gorzelak – Sochaczew

15. Agata Słomka – Sochaczew

16. Łukasz Łuczak – Sochaczew

17. Sylwia Monika Dąbrowska - Sochaczew

18. Jolanta Małgorzata Szmajda – Kisiołek – Sochaczew


Rada powiatu z terenu gmin Teresin, Nowa Sucha ,gmina Sochaczew

1. Bohdan Maria Krzemiński – Kozłów Biskupi

2. Aleksandra Szadkowska – Seroki Parcela

3. Iwona Nina Nowicka – Żdżarów

4. Tadeusz Dominik Sejdak – Karwowo

5. Marcin Rafał Kornacki – Kąty

6. Andrzej Jan Nagłowski – Ignacówka

7. Elżbieta Krystyna Komar – Wójtówka

8. Ewelina Stępniak - Nowe Mostki

9. Justyna Karolina Kamińska – Teresin

10. Katarzyna Sobczak – Nowy Białynin                          

11. Arkadiusz Sławomir Pietz – Teresin

12. Mieczysław Stanisław Osiński – Kozłów Biskupi

13. Paweł Sajdak – Stary Dębsk

14. Kamil Łukasz Lisowski – Mokas


Rada powiatu z terenu gmin Iłów, Brochów, Rybno, Młodzieszyn

1. Jan Paweł Kraśniewski - Iłów

2. Mieczysław Kazimierz Zieliński - Rybno

3. Dariusz Cichy- Śladów

4. Sylwia Grzelak - Młodzieszyn

5. Anna Krystyna Kornacka – Giżyce

6. Edyta Barbara Róg – Brzozówek

7. Mirosława Sylwia Jagła - Helenka

8. Justyna Anna Ozimek – Cypriany

9. Malwina Ryfa – Adamowa Góra

10. Jerzy Kubik – Janów


Rada gminy Nowa Sucha

Stefan Grefkowicz



Zapraszamy na nasze strony na e-Sochaczew.pl i na Facebooku. 


http://po-sochaczew.e-sochaczew.pl/media/index.php?MediumID=288

https://www.facebook.com/pages/KWW-Porozumienie-Obywatelske-Sochaczew/1497880503785739?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Urszula-Pawlak/1414682598784669?fref=ts


KONTAKT:

kom. (0) 502 834 271

e-mail: porozumienie.sochaczew@gmail.com 


 



5
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

IrekisIrekis
0
I wszystko absolutnie jasne, czytelne i przejrzyste.
Tak widzimy nasza służbę w samorządzie.

Pełnomocnik Wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Irek Kisiołek (2014-10-12 12:25)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy