Spotkanie otwarte z udziałem Patryka Jakiego

Zdjęcia i foto: Spotkanie otwarte z udziałem Patryka Jakiego  Wybory parlamentarne 2019 sochaczew

Serdecznie Zapraszamy na spotkanie otwarte z posłem do Parlamentu Europejskiego Patrykiem Jakim i kandydatem na posła na Sejm RP Jackiem Ozdobą. Spotkanie odbędzie się 29 września o godzinie 16:30 w Hotelu Chopin przy ul. Traugutta 21. Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy z politykami.

Z powiatem Sochaczewskim Jacek Ozdoba jest związany rodzinnie, to tu mieszkali dziadkowie oraz urodziła się mama kandydata. Jacek Ozdoba jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest to jeden z najbardziej aktywnych  samorządowców młodego pokolenia i autor największej ilości interpelacji w sprawie reprywatyzacji. W latach 2015-2018 Jacek Ozdoba był doradcą w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w rządzie premier Beaty Szydło i premiera Mateusza Morawieckiego. Obecnie współpracuje z wiceministra sprawiedliwości, a obecnie Posłem do Parlamentu Europejskiego Patrykiem Jakim i jest członkiem Rady Głównej do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym.

Swoim programie podkreśla wagę obrony wartości chrześcijańskich i sprzeciwia się stanowczo adopcji dzieci przez pary homoseksualne, jest zwolennikiem zaostrzania kat dla najbrutalniejszych przestępców i obowiązkowej pracy dla więźniów. Przeciwnik przyjmowania nielegalnych imigrantów oraz przywracania przywilejów funkcjonariuszom SB. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy