Spotkanie wielkanocne w gminie Rybno – z rękodziełem i poczęstunkiem

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Spotkanie wielkanocne w gminie Rybno – z rękodziełem i poczęstunkiem Spotkania, jubileusze sochaczew

Wójt gminy Rybno Damian Jaworski zaprasza mieszkańców gminy Rybno  w szczególności seniorów, osoby niepełnosprawne, samotne na Spotkanie Wielkanocne, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie.


Już kolejny raz mieszkańcy gminy Rybno będą mogli spotkać się przy wielkanocnym stole. Program wydarzenia zakłada takie punkty jak prezentacje tradycji wielkanocnych, poczęstunek, prezentacje własnych rękodzieł wielkanocnych oraz wręczenie podziękowań dla wystawców. Nieodłącznym elementem spotkań mieszkańców gminy Rybno są wspólne rozmowy oraz dyskusje. 


- Zachęcam każdego mieszkańca do udziału w nadchodzącym wydarzeniu. W szczególności miło będzie gościć seniorów, osoby niepełnosprawne czy też samotne, dla których ten wieczór będzie okazją do spotkań z innymi. 


Bardzo dziękuję pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy wkładają ogrom pracy w przygotowanie tego spotkania oraz wszystkim dzięki którym już kolejny raz możemy spotkać się w takim gronie. Poprzednie nasze Spotkanie Wielkanocne pokazało, że takie wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszej gminy. 


Dodatkowo zachęcam do prezentacji własnych umiejętności i zaprezentowania rękodzieła. Mogą to być różnego rodzaju palmy, pisanki, serwetki czy każda inna forma twórczości, która będzie wpisywać się tradycje wielkanocne i pokazywać umiejętności naszych mieszkańców – zachęca do udziału wójt Damian Jaworski.Osoby pragnące spędzić wspólnie te chwile prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 27 marca 2020 r. pod nr telefonu /46/ 861-16-14, 500-115-268, osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie. Informacja o liczbie osób chętnych do udziału w spotkaniu jest niezbędna do przygotowania odpowiedniej ilości miejsc. 


Udział w Spotkaniu Wielkanocnym jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.


Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia 2020 r. o godzinie 15.00 na Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno, ul. Długa 20, 96-514 Rybno.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy