Spotkanie z wizytatorem CEA regionu mazowieckiego

W piątek 12.10.2012r w Państwowej Szkole Muzycznej odbyło się niecodzienne spotkanie.
Na zaproszenie p. Wizytator Teresy Frukacz-Nowak przybyli nauczyciele z warszawskich szkół, którzy w ostatnim czasie osiągneli wyższy stopień awansu zawodowego. Cieszy fakt, że na uroczystość wręczenia nominacji została wybrana nasza szkoła.
Pracująca tu kadra pedagogiczna, pracownicy administracji mogli poznać i porozmawiać z Panią Wizytator, która od roku szkolnego 2012/13 objęła nadzór nad sochaczewską szkołą.
Dyrektor szkoły Joanna Niewiadomska-Kocik w słowach powitania powiedziała, że to zaszczyt otrzymać nominację z rąk Wizytatora.
Jednocześnie stwierdziła że święto Edukacji Narodowej to dobry czas na pierwszą wizytę w szkole.
Pani Wizytator witając zebranych wyraziła wdzięczność za serdeczne przyjęcie w progach szkoły, a wszystkim nauczycielom którzy osiągneli wyższy stopień awansu zawodowego serdecznie pogratulowała wręczając im nominacje.
Z okazji zbliżającego się święta nauczycieli wszystkim zebranym życzyła wytrwałości oraz zadowolenia z wykonywanej pracy.
Po oficjalnej uroczystości odbył się krótki koncert w wykonaniu Big-Bandu szkolnego pod dyrekcją Pana Bernarda Pacholskiego.
Znane melodie z muzyki rozrywkowej wprowadziły wszystkich zebranych w bardzo dobry nastrój.
Po koncercie wszyscy spotkali się w sali kameralnej na słodkim poczęstunku.
W bardzo sympatycznej atmosferze dyrektor szkoły przedstawiła kadrę pedagogiczną która mogła zaprezentować swoje osiągnięcia .

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Państwowa Szkoła Muzyczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy