Spowodował śmiertelny wypadek i zbiegł z miejsca zdarzenia

Zdjęcia i foto: Spowodował śmiertelny wypadek i zbiegł z miejsca zdarzenia  Wypadki sochaczew

W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 92 w Karolkowie Szwarockim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginął 34-letni motocyklista. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Podczas wczorajszego posiedzenia, sąd zadecydował o tymczasowym areszcie. Podejrzanemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłą sobotę na drodze krajowej nr 92 w Karolkowie Szwarockim doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że 48-letni mężczyzna podczas manewru skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z motocyklem, którym kierował 34-latek.

Kierowca volkswagena uciekł zaraz po wypadku. Nie przewidział jednak, że kierowca jadący za motocyklem, miał włączony wideo rejestrator, który nagrał zdarzenie.

Mieszkaniec gminy Rybno został zatrzymany. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości, które nie wykazało obecności alkoholu organizmie. Ustalono również, że 48-latek nie posiadał uprawnień odpowiedniej kategorii do kierowania pojazdami.

Na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczali ślady, które oprócz nagrania z wideo rejestratora, pomogą ustalić okoliczności tego zdarzenia. Ponadto ustalali i przesłuchiwali świadków.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie zostały mu przedstawione zarzuty spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy