Spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia - 26-latek zatrzymany

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia - 26-latek zatrzymany  Wypadki sochaczew

Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, doprowadził do wypadku drogowego i zaraz po zdarzeniu uciekł pozostawiając w rozbitym samochodzie ciężko ranną pasażerkę. Mieszkanka gminy Brochów została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Kierowca opla został zatrzymany przez policjantów w centrum miasta. Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie zostały mu przedstawione zarzuty. Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla 26-latka. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.


W nocy z 6/7 maja w miejscowości Seroki-Parcela doszło do groźnego wypadku drogowego w którym ciężko ranna została 28-letnia kobieta.


Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z peugeotem boxerem. Sprawca zdarzenia drogowego uciekł z miejsca, pozostawiając w pojeździe ranną pasażerkę. Kobieta w stanie ciężkim, została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Kierowca drugiego pojazdu nie odniósł żadnych obrażeń.


Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy wypadku. Ustalono, że jest nim 26-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego. Mężczyzna ukrywał się przed policjantami, jednak w miniony piątek został zatrzymany przez funkcjonariuszy referatu operacyjno-rozpoznawczego na ulicy w centrum Sochaczewa. Okazało się, że oprócz spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca, podejrzany odpowiada za kradzież elektronarzędzi, której dopuścił się będąc pracownikiem zakładu elektrycznego. 26-latek ukradł dwie wiertarki o wartości około 1500 złotych na szkodę swojego pracodawcy.


Sprawca trafił do policyjnego aresztu. W niedzielę został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca zdarzenia, a także kradzieży elektronarzędzi. W trakcie prowadzonego postępowania okazało się również, że mężczyznę obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


Tego samego dnia, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 26-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

DominikKedzierskiDominikKedzierski
0
Proszę poszkodowaną Panią lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik Kędzierski 664694990 (2020-05-15 06:40)
markJmarkJ
0
Dominik - hiena (2020-05-15 09:23)
markJmarkJ
0
Dominik - hiena (2020-05-15 09:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy