Sprawca wypadku w Młodzieszynie - sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu

Zdjęcia i foto: Sprawca wypadku w Młodzieszynie - sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu Narkotyki, alkohol sochaczew

Kilka dni temu pisaliśmy o tragicznym wypadku do którego doszło na 76 km DK nr 50 w miejscowości Młodzieszyn. W wyniku zdarzenia 24-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a troje pasażerów odniosło ciężkie obrażenia. Mieszkaniec powiatu rawskiego, który doprowadził do wypadku, miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi i był pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Wczoraj sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu w miejscowości Młodzieszyn doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, a także biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Więcej informacji TUTAJ

Jak informuje KPP Sochaczew:

,,Kierowca renault trafił do szpitala. Pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Okazało się, że miał prawie 2,5 promila alkoholu we krwi. Badanie wykazało także obecność amfetaminy w organizmie. W placówce medycznej w której przebywa 36 - latek, prokurator Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie ogłosiła mu zarzuty. Mężczyzna odpowie za to, że znajdując się w stanie nietrzeźwości i pod wpływem środków odurzających spowodował wypadek drogowy w którym jedna osoba poniosła śmierć, a trzy inne odniosły ciężkie obrażenia. 

Wczoraj odbyło się posiedzenie sądu, podczas którego zdecydowano o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności."


Wszyscy uczestnicy wypadku nadal przebywają w szpitalach, a lekarze walczą o ich zdrowie. Tymczasowo aresztowany mężczyzna jest całodobowo pilnowany przez policjantów.


KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy