Sprawcy oszustw internetowych złapani

Zdjęcia i foto: Sprawcy oszustw internetowych złapani  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Sochaczewscy funkcjonariusze z referatu do walki z przestępczością i korupcją w toku prowadzonego śledztwa ustalili dwóch mężczyzn, którzy umieszczali ogłoszenia w internecie dotyczące sprzedaży telefonów, a po otrzymaniu pieniędzy na konto nie wysyłali go nabywcom. 


Dwie osoby z powiatu sochaczewskiego zostały oszukane przez nieuczciwych sprzedających. Dokonując zakupów w internecie oraz wysyłając pieniądze na konto sprzedających, nie otrzymali zakupionego towaru. 


Sochaczewscy funkcjonariusze ustalili, iż pierwszy z podejrzanych jest to 28-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut oszustwa przebywając w zakładzie karnym, gdzie odsiadywał karę pozbawienia wolności za inne przestępstwa.  Kolejnym podejrzanym okazał się 32-latek z powiatu myszkowskiego. Mężczyzna również oferował do sprzedaży telefon, którego nie wysłał po wpłacie pieniędzy na jego konto. W momencie, kiedy funkcjonariusze policji zjawili się u niego w domu, był bardzo zaskoczony. Przyznał się do popełnionego czynu.


Mężczyznom grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności. 


Źródło KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy