SPRZĄTANIE BZURY 2015

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: SPRZĄTANIE BZURY 2015 Interwencje i pomoc sochaczew

Chcemy zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej AKCJI SPRZĄTANIA RZEKI BZURY.

Tegoroczna akcja organizowana jest przez Sochaczewskie WOPR oraz MOTOPrzystań w Plecewicach, pod patronatem Urzędu Miasta Sochaczew.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą do sprzątania razem z nami, przez zdeklarowanie się najpóźniej do czwartku (16.IV.2015r.). Ilość chętnych osób jest nam potrzebna do przygotowania adekwatnej liczby kajaków.

 Rozpoczęcie akcji planowane jest w sobotę 18 KWIETNIA, zbiórka o godz. 8.30 przy kościele w Boryszewie. UDZIAŁ BEZPŁATNY!

            Naszym celem jest uprzątnięcie lustra wody oraz nabrzeża Bzury z porzuconych śmieci, butelek, puszek i innych nieczystości oraz zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania naszego środowiska naturalnego.

 Sprzątanie będzie obejmować teren od kościoła w Boryszewie do MOTOPrzystani w Plecewicach. Na trasie Urząd Miejski zapewnił zlokalizowanie dwóch kontenerów na śmieci, na podzamczu oraz przy moście w Chodakowie.

Mamy nadzieję, iż relacja z przebiegu akcji będzie dla wszystkich nas, mieszkańców Sochaczewa i okolic, sygnałem do tego, abyśmy bardziej dbali o swoje bliskie naturalne otoczenie i środowisko w ogóle.

Szkoda, by tak piękna i niegdyś bardzo czysta rzeka, płynąca przez samo centrum naszego miasta, była tak bezmyślnie zaśmiecana. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do poznawania piękna najbliższej nam przyrody.

Akcja odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych!

 

Zapisy/ deklaracja uczestnictwa pod numerem tel. 505-289-797.

 

Zarząd Sochaczewskiego WOPR

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

rogatyrogaty
0
Witam :-). Byliśmy poprzednio, będziemy i tym razem :-). Pozdrawiam (2015-04-14 14:38)
wbienkowbienko
0
Zuchy!!!! (2015-04-17 23:38)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy