STACJA TERESEE'n po raz trzeci

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: STACJA TERESEE'n po raz trzeci Imprezy cykliczne sochaczew

Zapraszamy bardzo bardzo gorąco na trzecią już edycję Pikniku Country & Folk STACJA TERESEE'n. Już 18 sierpnia, na placu rekreacyjnym przy Al. XX-lecia 5a w Teresinie zabrzmi muzyka country. 


Zabawę zaczynamy o g. 16.00. W tym roku gwarantujemy zabawę nie tylko na scenie, choć muzycznie ta edycja jest wyjątkowa, bo bogata. Mamy nadzieję na muzyczne szaleństwo. A w świat muzyki country zabierze nas zespół TEREN C, ten o g. 16.00, potem wspaniała poznańska grupa ELECTRIC COWBOYZ, mniej więcej o g. 17.00. Potem same gwiazdy z samej najwyższej półki country w tym kraju czyli BABSZTYL i GANG MARCELA. Tych zespołów nie trzeba przedstawiać.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami pod sceną, będziecie tańczyć i śpiewać największe przeboje. 


Kolejną atrakcją jest STREFA COUNTRY, która w przerwach będzie nam czas urozmaicać pokazami tańca country & western, poza tym, jak w ubiegłym roku, nauczy Was tańca liniowego. 


A co pozamuzycznie? Przede wszystkim po raz pierwszy AUTO-MOTO-FEST!!!! czyli wiele, wiele samochodów zabytkowych w jednym miejscu. Będzie również stoisko Rafała Kosiorka, który ręcznie wykonuje akcesoria ze skóry, garbowanej roślinnie, będą koniki, wesołe miasteczko, coś na ząb i animacje dla dzieci.


Zapraszamy bardzo serdecznie, bo to niepowtarzalna okazja do pokochania muzyki country i zakopanie stereotypów o tym rodzaju muzyki. :)


Bawimy się do g. 22.00, a na całą imprezę wstęp wolny. :)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy