STACJA TERESEE'n po raz czwarty

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: STACJA TERESEE'n po raz czwarty Koncerty i muzyka sochaczew

W najbliższą sobotę Teresin zaprasza na kolejną cykliczną już imprezę, tym razem countrowo-folkową z wieloma innymi atrakcjami. 20 lipca od g. 16.00 na naszym teresińskim placu rekreacyjnym odbędzie się czwarta edycja STACJI TERESEE'n czyli pikniku country & folk. 


W tym roku zagrają dla nas aż cztery zespoły, ale będą również pokazy tańca western i nauka tańca liniowego w wykonaniu STREFY COUNTRY. I to od nich zaczniemy naszą imprezę. 


Maraton muzyczny rozpocznie nasz teresiński zespół country - TEREN C


Po nich na scenie wystąpi młode pokolenie czyli CAROLINE & THE LUCKY ONES. Karolina Jastrzębska, od dziecka miłośniczka muzyki country, to utalentowana i utytułowana wokalistka i multiinstrumentalistka. Z zespołem zaprezentuje udane autorskie utwory ale także standardy bluegrassu i country amerykańskiego. 


Kolejnym zespołem na naszej scenie będzie ORKIESTRA DNI NASZYCH. To siedlecka formacja grająca od prawie 30 lat folk z elementami rocka. Wspaniała sekcja rytmiczna, charyzmatyczna wokalistka, autorskie teksty i muzyka okraszone ludowszczyzną w cięższym wydaniu. Na odnotowanie zasługuje fakt, że w kapeli od początku gra najlepszy skrzypek folkowo-rockowy w Polsce czyli MICHAŁ JELONEK.


Ostatnią gwiazdą na naszej scenie będzie LONSTAR czyli Michał Łuszczyński, który wraz z zespołem zabierze nas do amerykańskich wiosek, gdzie rodziła się muzyka country. Wspaniałe, oryginalne piosenki, ballady i legendy oraz anegdoty z życia wędrowca to wspaniałe widowisko nie tylko dla fanów country, ale dla wszystkich, którzy jeszcze się nie przekonali do tego gatunku muzyki. LONSTAR obchodzi czterdziestolecie pracy artystycznej a jego koncerty w całej Polsce odbywają się pod hasłem: 40 years dreams and countroversy.


Ponadto na placu będą konie, food-trucki, wesołe miasteczko i mnóstwo innych atrakcji.


Od zeszłego roku imprezą towarzyszącą naszemu piknikowi jest AUTO-MOTO-FEST czyli Teresiński Piknik Motoryzacyjny. Organizatorzy zaprosili wszystkich pasjonatów szeroko pojętej motoryzacji. Oldtimery, Youngtimery, auta współczesne, motocykle, motorowery, Quady. Tradycyjnie dla pierwszych 75 uczestników, którzy przyjadą Swoimi "Cackami" - Pakiet Startowy (smycze, otwieracze, długopisy, itp) GRATIS !


Na całość imprezy wstęp wolny!!!!!

Policja również zaprasza na znakowanie rowerów podczas pikniku. Od g. 16.00 można przyjechać z rowerem do oznakowania. :)


SOBOTA - 20 lipca 2019 - start g. 16.00


ZAPRASZAMY!!!!!!!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy