Zaloguj się do konta

Staranował ŚCIANY DOMU - dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA]

Redakcja
2020-04-07
Wypadki

6 kwietnia po godz. 14 w Sochaczewie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy wbił się w budynek mieszkalny przy ul. Gawłowskiej w Sochaczewie w wyniku czego dwie osoby trafiły do szpitala. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jak informuje KPP w Sochaczewie:

- Policjanci wstępnie ustalili, że 43-letni kierowca audi przejechał skrzyżowanie ulicy Batalionów Chłopskich z Gawłowską i z dużą siłą uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie wjechał do budynku mieszkalnego, w którym przebywał 63-latek.

Wezwane na miejsce służby udzieliły pomocy rannemu domownikowi, ale także kierowcy pojazdu osobowego. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Dodatkowo pobrano mu krew do badań pod kątem obecności środków odurzających.

Budynek, w który wjechał samochód został poważnie uszkodzony. Policjanci poinformowali o zdarzeniu inspektora nadzoru budowlanego. Okazało się, że istnieje ryzyko zawalenia, więc policjanci cały czas zabezpieczają dom.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza. Ustalano świadków i wykonano szereg czynności procesowych, które pozwolą na ustalenie przyczyn i okoliczności tego groźnego wypadku.


źródło  KPP Sochaczew 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc