Start zawodników Siódemki na Mikołajkowym Turnieju w Płocku

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Start zawodników Siódemki na Mikołajkowym Turnieju w Płocku Judo sochaczew

W sobotę 3 grudnia 2016 roku,  w Płocku,  czwórka zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka” Sochaczew wystartowała w XVII Międzypowiatowym  Turnieju Judo.

W kategorii wiekowej młodzik U-15,  srebrny medal,  w kategorii wagowej 55 kg. zdobył  Andrzej Kisielewski.

Drugi srebrny medal na tych zawodach,   dla ”Siódemki”,  wywalczył Filip Kazimierski,  w kategorii wiekowej dzieci U-9,  w wadze 42 kg.

Piotr Łuszczyk startujący w kategorii wagowej 34 kg i Olivier Gawłowski w kategorii wagowej 22 kg. , zajęli V-te miejsca.

Zarząd UKS Judo Eljot Płock, podczas uroczystego otwarcia turnieju, podziękował trenerowi Januszowi Piechna, za szczególne zasługi oraz zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju i promowania judo,  wręczając pamiątkową tablicę.