#STOP447 - protest 11.05.2019 r. w Warszawie

Zdjęcia i foto: #STOP447 - protest 11.05.2019 r. w Warszawie Partie polityczne sochaczew

11 maja 2019 r. (sobota), w Warszawie, przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów przy Al. Ujazdowskich 1/3, o godz: 14:00, rozocznie się protest przeciwko amerykańskiej ustawie S447, tzw. "Just ÂACT". Â(Just od: Justice for Uncompensated Survivors Today).
Â

Czym jest S447:
Posłużę się tutaj cytatem z: http://www.nasza-gazetka.com/2018/07/17/mienie-bezspadkowe/
"Jest to dokument Âktóry na początku maja 2018 r. podpisał prezydent Donald Trump. W oparciu o ten dokument rząd Stanów Zjednoczonych posiada pod­stawę prawną do wywierania nacisków na inne kraje, gdyby nie chciały realizować pewnych roszczeń majątkowych żydów amerykańskich. Chodzi o tzw. „mienie bez­spadkowe”, określane przez amerykański projekt ustawy „mieniem bezdziedzicznym” („heirless property”). A więc takim, których właściciele zmarli i nie pozostawili ani testa­mentu, ani prawowitych spadkobierców."
Â
Â
Co to jest mienie bezspadkowe:
Jest to takie mienie, które nie ma spadkobierców. Np. posiadam na własność mieszkanie i niema nikogo, kto po mojej śmieci mógłby je po mnie odziedziczyć (jestem sam i nie mam współmałżonka, dzieci, rodzeństwa, a moi rodzice już nie żyją).
Nadchodzi taki dzień, że umieram, wiec zgodnie z obecnie obowiązującym w Polsce prawem, (i nie tylko w Polsce, bo w całym tzw. zachodnim cywilizowanym świecie (w tym też USA)) - moje mieszkanie przechodzi na własność skarbu państwa (bo nie ma spadkobierców).
Na dzień dzisiejszy jakikolwiek zwrot mienia bezspadkowego jest całkowicie BEZPRAWNY.
Â
Â
Ile obecnie wynoszą żydowskie roszczenia:
Na dzień dzisiejszy jest to 300 miliardów USD (niektórzy mówią że już: 330 mld USD). A jaka będzie ich ostateczna wartość - to tego nikt nie wie.
Jeszcze niedawno mówiono o kwocie: 65 mld USD, dzisiaj jest to 300 mld USD, a ile będzie jutro - tego nikt nie wie.
Grunt że te 300 mld USD odpowiada mniej więcej 3 krotnemu rocznemu budżetowi Polski. ÂA to oznacza że żeby spłacić te roszczenia, to przez 3 lata nie może być żadnych nakładów na: wojsko, policję, straż pożarną, służbę zdrowia, edukację itd.
Â
Â
Czy ta ustawa jest dla Polski groźna:
NIE, jeśli nie zostaną dokonane żadne zmiany w obecnie obowiązującym prawie.
Ale jeśli nasz Rząd ulegnie naciskom środowisk żydowskich oraz administracji USA i zmieni obecnie obowiązujące przepisy prawne - to TAK!!
Â
Â
Czy Rząd Polski jest w stanie oprzeć się naciskom środowisk żydowskich i USA?
Tu już każdy niech odpowie sobie na to pytanie sam.
Â
Ale też niech każdy ma w pamięci to, co mówiła w styczniu 2018 r. wicemarszałek Sejmu z PIS, Pani Beata Mazurek kiedy dokonywano zmian w ustawie o IPN:
"Nie będzie zmiany stanowiska Prawa i Sprawiedliwości w sprawie zapisów ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej"
i co zrobiono 28.06.2018 r. kiedy to w jeden dzień (włącznie z akceptacją Senatu i podpisem Prezydenta) cofnięto wszystkie styczniowe zmiany.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy