Konfraternia św. Rocha z Brochowa w drugim etapie konkursu, potrzebujemy Waszych głosów

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Konfraternia św. Rocha z Brochowa w drugim etapie konkursu, potrzebujemy Waszych głosów NGO lokalne sochaczew

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że projekt naszego Stowarzyszenia pt. „Nakręceni, aby nakręcać” zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej i przeszedł do drugiego etapu programu „Decydujesz, pomagamy”, którego organizatorem jest Tesco Polska Sp. z o.o. W ramach projektu chcielibyśmy wspólnie z mieszkańcami Gminy Brochów nakręcić film o niezwykłych osobach z naszego terenu. Osoby te mogą wykonywać ciekawy zawód, mieć niezwykłe zainteresowania lub hobby, przeżyć lub być świadkiem ciekawego wydarzenia na terenie Gminy Brochów, ich przodek lub oni sami brali udział w ważnych wydarzeniach w historii Gminy lub kraju, wykazują się zaangażowaną postawą obywatelską – działalność społeczna dla dobra mieszkańców lub krzewią lokalną tradycję i kulturę – dbanie o ochronę oraz promowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego. Kandydatów do filmu zgłoszą uczniowie lokalnych szkół, a wszystko zakończy uroczysta premiera, w trakcie której rozmów i wspólnego przeżywania nie będzie końca. Nakręćmy tych, którzy pozytywnie nakręcą innych!

Na czym polega drugi etap? Aby zdobyć potrzebne środki do produkcji filmu nasz projekt musi uzyskać największą liczbę głosów od klientów sklepu Tesco. W trakcie zakupów otrzymujemy specjalny żeton, którym możemy zagłosować na wybrany projekt. Na nasze Stowarzyszenie można głosować już od 8 marca do 4 kwietnia w sklepach Tesco w Sochaczewie Wójtówka 2D oraz w Płońsku ul. Rzemieślnicza 6.

Gorąco prosimy o wsparcie i pomoc wszystkich mieszkańców Gminy Brochów. Stwórzmy razem film, który będzie nie tylko pamiątką dla przyszłych pokoleń, ale również swoistą reklamą naszej małej ojczyzny. Pokażmy wszystkim, jak ciekawe i interesujące osoby mieszkają w naszym regionie. Jak twórcze i inspirujące może być codzienne życie w Gminie Brochów.

Więcej szczegółów o programie „Decydujesz, pomagamy” znajdziesz tutaj.

Zachęcamy do głosowania!


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy