STRAJK "nauczycieli" JAK DŁUGO JESZCZE?

/ 26 komentarzy

Dzień dobry! Ktoś w „tusochaczew” napisał, że stawka nauczyciela to 3900 podstawy netto za 18 godzin lekcyjnych tygodniowo.
18 godz. tygodniowo to licząc 45 ? minutową godz. lekcyjną daje 24 godzin lekcyjnych zajęć w tygodniu, a w miesiącu daje to 96 godz. ok przyjmijmy 100 godz. 3900 netto daje 39 zł netto za godz. lekcyjną (45 minut) pracy. To jak na polskie warunki ani dużo ani mało, jednak pozostaje to za 45 minut pracy. 
Grupa zawodowa wykonująca kiedyś szlachetny zawód których ludzi go wykonujących nazywano słusznie NAUCZYCIEL lub NAUCZYCIELKA, dziś już napisałabym starając się ująć to łagodnie, za ich własne postępowanie tylko wykonująca ten zawód ale nie zasługująca na zaszczytne miano NAUCZYCIEL. Zapewne jest jakiś procent tych którzy zasługują na to miano ? tytuł, wykonują swoją pracę z powołania, z troską i dbałością o jak najdoskonalsze przekazanie wiedzy swoim podopiecznym ? dzieciom i młodzieży, których to rodziny pracują, a w dorosłym życiu i te dzieci będą pracować i odprowadzać podatki z których płacone są gaże wszystkim, tym zasługującym na poważanie, szacunek i prestiż jak i tym co chcą te zaszczyty, chcą je wymusić na rządzie i społeczeństwie biorąc bezbronne dzieci podatników na swoje strajkowe tarcze, jak w dawnych czasach barbarzyńcy wieszali zakładników w tym i dzieci do machin oblężniczych, różnica jest tylko taka, może aż taka, że tamci robili to jawnie i bez ogródek, dziś ci wykonujący zawód nauczycieli pod pretekstem walki o dobro dzieci, szacunek do zawodu i prestiż robią to w sposób zawoalowany!
Do nich nie dotrze, że na szacunek i prestiż trzeba ciężko i uczciwie pracować! Dlaczego? Bo jakiś skończony idiota dał im przywileje, kartę nauczyciela i przez to im wydaje się że mają to KONSTYTUCYJNIE ZAGWARANTOWANE co w myśl Konstytucji RP o którą tak głośno, bo nawet PE walczy dzisiejsza opozycja, gwarantuje obywatelom RP równe traktowanie, a skoro tak to albo likwidacja przywilejów i dodatków oraz 40 ? godzinny tydzień pracy jak wszyscy, albo wszystkim te same przywileje, dodatki i 39 zł za 45 minut pracy !!! Myślę, że np. pielęgniarki, ratownicy medyczni, położne, pomoc stomatologiczna, Panie po studiach farmaceutycznych pracujące w laboratoriach i aptekach, wielu kierowników w różnych halach magazynowych oraz ludzie z innych grup zawodowych gdzie jednym z warunków pracy jest warunek ukończenia studiów i ciągły rozwój (a rozwój to także znajomość nowych leków, urządzeń itp) , a pracujących po min. 160 godzin zegarowych miesięcznie wzięłoby te 39 zł netto za pełną godzinę co dałoby im 6240 zł netto w miesiącu, nie mówiąc za 45 minut pracy za które ma płacone samozwańcza elita ponieważ wtedy wyszłoby im 200 godz. pracy co dawałoby im pensję netto 7800 zł. DO CIĘŻKIEJ CHOROBY KIEDY W TYM KRAJU, KTÓRY RZĄD, WYBRANA GRUPA RZĄDZĄCYCH BĘDZIE MIEĆ NA TYLE ODWAGI BY POZABIERAĆ TYM ?.. DODATKI I PRZYWILEJE!!! 
JAK MOŻNA PORÓWNYWAĆ PRACĘ GÓRNIKA, HUTNIKA, SŁUŻBĘ STRAŻAKA, POLICJANTA, ŻOŁNIERZA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŻYCIE LEKARZA, PIELĘGNIARKI, FARMACEUTKI, SALOWEJ, MASZYNISTY LOKOMOTYWY KOLEJOWEJ, KIEROWCY AUTOBUSU ? ONI CIĘŻKO PRACUJĄ LUB ODPOWIADAJĄ ZA ŻYCIE (min tej samozwańczej elity i rządzących którzy Ich odpowiedzialności i oddania nie zauważają?!) I ZDROWIE, ZA BEZPIECZEŃSTWO CZĘSTO Z NARAŻENIEM WŁASNEGO ZDROWIA I ŻYCIA.
Może dość tej znp-owskiej obłudy, do roboty, ciężkiej roboty zagonić elitę niech pracuje na miano elity, na szacunek i prestiż, a nie wysyłają uczniów od korepetytorki do korepetytorki.
Samo to co zapowiada ?szef? tego pokomunistycznego reliktu (podobnie jak np. ZUS, izby pielęgniarskie, spółdzielnie mieszkaniowe itp.) nie świadczy o jego i elit znp-owskich dobrej woli tylko o bucie, pysze, cwaniactwie oraz o tym iż strajk musi i ma polityczną mordę dodatkowo sponsorowaną z zewnątrz.
Dodatki to nie wszystko przecież : zakup laptopa to zakup w celu realizacji pracy? odliczenie od podatku, zakup papieru z pewnością także, wind , exel, antywirus pewnie także, a co jeszcze/ to już Ustawę trzeba by poczytać. 
Przestańcie elito straszyć maturami bo gdyby była choć jedna osoba w rządzie z jajami i odwagą to wasze dni w edukacji trwałyby tylko do zakończenia matur, a później DYSCYPLINARKA !
Przepraszam za rozpisanie się, ale mam dość słuchania o strajku i nie rozumiem dlaczego rządzący się z nimi patyczkują, dlaczego nie ma pierwszych dyscyplinarek za nieobecności w trakcie egzaminów toć to zafajdany obowiązek jest ich.
 

 2.6
Oceń
(14 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (26)

PluszczPluszcz
0
Ktos tu pisze brednie, brednie i jeszcze raz brednie.

Sa to dane statystyczne, rzeczywistosc jest zupelnie inna... .

Mam dwoch synow, zaraz matury w maju beda zdawac, cala moja rodzina i znajomi popieraja strajk nauczycieli.

STRAJKUJCIE DALEJ, PIENIADZE WAM SIE NALEZA... .

RZAD ROZDAJE PIENIADZE 500 ZŁ PLUS, MA DLA SIEBIE NA PREMIE I NIE PRACUJE DLA IDEI, TO ROWNIEZ PIENIADZE DLA NAUCZYCIELI MUSZA SIE ZNALEZC... .  (2019-04-23 18:39)
robroyrobroy
0
a może taka sonda:ilu nauczycieli pracuje na drugim-trzecim etacie w innych szkołach? nie z biedy,tylko z WOLNEGO CZASU? ogarną dwie -trzy szkoły i wrócą na 17 do domu?,CZAS im pozwala (2019-04-23 19:07)
magdalena-magdamagdalena-magda
0
Nauczyciel dyplomowany z przygotowaniem pedagogicznym (awans dopiero po 12 latach pracy) od stycznia tego roku zarabia 3483zł BRUTTO (najpierw trzeba było sprawdzić to na stronach MEN-u, a nie pisać głupoty). Pracuje 40h tygodniowo (18 h to tzw. tablicówki), co daje około 20zł brutto za godzinę pracy (15 zł netto). Pani też jeszcze może przyjść do pracy w szkole i zarabiać 50 złotych na godzinę. Nikt nikomu nie broni. A strajk jest legalny. Za każdą pracę należy się godne wynagrodzenie. Nauczyciele, którzy pracujący w kilku szkołach to najczęściej tacy, dla których w jednej placówce nie ma wystarczającej liczby godzin. Niektórych przedmiotów dzieci uczą się tylko przez jedną lub dwie godziny w tygodniu (np.fizyka, biologia, chemia). Życzę wszystkim więcej tolerancji i umiejętności poszanowania drugiego człowieka. Większość z nas niestety sama nie nauczyła się pisać, czytać i liczyć. Kiedyś pewnie znalazła się jakaś pani Kasia czy Ania, która poświęciła nam trochę własnego czasu i miała na tyle cierpliwości, aby przekazać nam swoją wiedzę. Jeżeli wciąż uważamy, że nauczyciele nie zasługują na szacunek i godne wynagrodzenie, ponieważ źle uczą nasze dzieci, zawsze można je przenieść do prywatnej szkoły i płacić za ich wykształcenie z własnej kieszeni. (2019-04-23 21:57)
robbo2krobbo2k
+1
Kaska Grubaska...  kolejna gwiazda internetu.  Uwielbiam tych gimnazjalistów mlodych gniewnych którzy zjedli wszystkie madrosci.    Taki tam samozwanczy proletariat robotniczy z mentalnoscia jak w 1968 ktory tylko innych zaganiałby do roboty ewentualnie wyrzucał.    Kasienko po co tak publicznie robisz z siebie glupca?  Kłopoty z matematyką.  Rozumiem iz kierowcy autobusu tez odliczysz z godzin pracy potój na petli i zatrzymanie na przystanku bo wtedy nie kieruje.  Pilot to nie dosc ze pracuje 900godzin rocznie to i tak polowa tego czasu nie  ma nic wspolnego z piloltowaniem a zarabia od 200tys rocznie  w górę.  Niech do tych 8 godzin dziennie  rozwozi paliwo po lotnisku kułak jeden.     (2019-04-23 23:22)
pierwsza_krewpierwsza_krew
-4
Sfrustrowana mamunia, co nie ma z kim dzidziusia zostawić. Panie nauczycielki jej plany pokrzyżowały bo musi mercedesem wozić dziecko do teściowej, której za bardzo nie lubi :)Widzisz Kobieto - nie pan Policjant, nie pan Maszynista lokomotywy kolejowej :D a panie Nauczycielki ciężką robotę wykonują - jak ich zabranie to zobacz co się dzieje. (2019-04-24 07:52)
zbigsochzbigsoch
-2
Ktoś chyba powinien nauczycielom uświadomić, że już osiągnęli więcej niż chcieli.9% we wrześniu i 30% w listopadzie (po wyborach) to chyba jest to? (2019-04-24 10:20)
robbo2krobbo2k
+3
Dzisiaj car Pinokio wyda ukaz carski iż wszyscy mają matury w kieszeni.... Matura+ nowy program dla wyborców (2019-04-24 10:48)
robbo2krobbo2k
+8
@zbigsoch... po wyborach to dostaną jak słuzba zdrowia ..... kopa i zmiane ustawy 30% wiecej za 240godzin w miesiacu (2019-04-24 10:49)
KStkuKStku
0
Witam i od razu przeproszę, że zacznę nie od tematu głównego, ale od czegoś co rzuciło mi się w oczy i zauważam to już po raz drugi. Pewna osoba dokonująca tu na „es” wpisów ma się najwyraźniej za lepszą od innych chyba tylko z powodu prowadzonego bloga, a w nim poruszył jako znawca i fachman kilka tematów, na marginesie mnie uczono „…jak udajesz znawcę każdego tematu to naprawdę nie znasz się na niczym…”. Nie w tym rzecz, „gość” ma chyba jakieś niesamowicie przerośnięte ego, wyciągam taki wniosek po przeczytaniu kilku ostatnich wpisów tego „pana”. Najpierw obraża jednego z forumowiczów (psychol), próbuje wmówić nam, że administracja „esochaczew”  za kliknięcie kasę ściąga, następnie atakuje strasząc sądem (lincz) i naruszaniem praw (a sam w dniu 2018-02-11 o godz. 15.45 w jednym ze swoich wpisów posługuje się linkiem), w końcu chce decydować co jest etyczne co nie. W kilku jego tematach które przeczytałam wyrywkowo znalazłam też określenia „…ciemny luid zadowolony…”(nie lud, a luid), w moim o pilotach „…rozwozi paliwo po lotnisku kułak jeden…” Dziś czytam w temacie którym zamieściłam (a mam do tego prawo jak każdy zarejestrowany na forum „esochaczew”) też próbuje obrazić ale teraz mnie: „Kaska Grubaska...  kolejna gwiazda internetu…”, „…robisz z siebie głupca…”.

Przykro mi maleńki człowieczku z rozdmuchanym ego, nie zniżę się do twojego poziomu i nie pójdę w ten kierunek dyskusji i nie napiszę tu co powiedział mój mężczyzna o tobie i o słowach kierowanych online do kobiety, nie tylko do kobiety ważne, że przez internet nie face to face.

Co do porównań o pętlach, tankowaniach itp., ja wymieniłam w swoim wpisie zawody inne, przyp: GÓRNIKA, HUTNIKA, SŁUŻBĘ STRAŻAKA, POLICJANTA, ŻOŁNIERZA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŻYCIE LEKARZA, PIELĘGNIARKI, FARMACEUTKI, SALOWEJ, MASZYNISTY LOKOMOTYWY KOLEJOWEJ, KIEROWCY AUTOBUSU (tu akurat nie miałam na myśli kierowców MZK, ale tych dalekobieżnych, którzy odpowiadają za stan sprzętu i bezpieczeństwo ludzi). Może masz coś do powiedzenia Strażakom, przecież też wczoraj do czasu pożaru czekali siedząc, a może i leżąc? Ciekawa jestem co byś zrobił? co byś tu nawpisywał? jakby pożar był 100 m od twojego domu a strażak odpowiedziałby na wezwanie „nie jedziemy bo strajkujemy, chcemy 1000 zł podwyżki!!!(wiemy wszyscy, ze Oni zasługują na nawet 5000 zł podwyżki za swoje ciągle poświęcenie !) Mam nadzieję, ze prawidłowo zinterpretowałeś „100 m od twojego domu” – to, to samo co przeddzień i dzień egzaminów dla egzaminowanych uczniów i Ich niepewności co będzie. Maturzyści też „wisieli” do wczoraj na przedniej ścianie machin oblężniczych jak żywe tarcze w walce z rządzącymi, ale ty bo wiesz do kogo piszę tego nie chcesz, bądź udajesz, że nie rozumiesz. Nie próbuj więcej używać w moim kierunku slow które mogą mnie obrazić – taka dobra rada. Miej odwagę obrażać kogoś przed kim stoisz twarzą w twarz! Okażesz wówczas prawdziwą męską ! odwagę.

  (2019-04-24 12:33)
robbo2krobbo2k
+1
WIncyj bolda Kasieńka..... aż dziw ze nie zostałas nauczycielem skoro tak świetnie mają. Ja rozumiem iż jak twój idol Pinokio, zamierzasz napuszczać górników na strażaków ale daruj sobie te chwyty rodem z Partii Bezprawia. Tupiesz nóżkami jak dziecko i chcesz wszystkich wyrzucać z pracy niczym członkowie polskiej zjednoczonej partii robotniczej. Tego samego policjanta, strażaka i salową , maszynistę gdyby zastrajkował równiez bys zwyzywała i powiedziała "biora zywe tarcze i dzieci za zakładników". Daruj sobie ten populistyczny bełkot. Przypominam iż do czasu zmiany konstytucji nauczyciele nie zrobili nic co narusza obowiązujace prawo. Jak Cię dobrobyt nauczycieli tak bardzo kłuje w oczy... to zostan nauczycielem, górnikiem czy maszynistą i nie zawracaj nam tu głowy. Nie chce mi się już gadać w tym wątku (2019-04-24 13:28)
robbo2krobbo2k
+4
... a strażaków to ty szanuj a nie wykorzystuj w swoich brudnych gierkach politycznych (2019-04-24 13:33)
ValjeanValjean
+1
robbo2k - może zastanów się lepiej nad swoimi wpisami, może sobą, bo KStku ma sporo racji w tym co napisała. Bełkotem można określić twoje wpisy, kiedy zarzucasz komuś coś czego nie napisał, trochę to przypomina sytuację, gdyby ciebie ktoś zapytał czy nadal bijesz żonę. I te dziecinne wtrącenia, idol Pinokio itp. Żenada. (2019-04-24 16:07)
wbienkowbienko
0
MARNA PROWOKACJA.@KStku  

Fałszywe, ignoranckie tezy i budowanie na nich "dowodów prawdy". Czysta smoleńszczyzna. A prawda trzecia tischnerowska.

Czegoś tak głupiego dawno nie czytałem na tym forum. Naprawdę. Nie warto nawiązywać. Szkoda czasu.@robbo2k - nie rozumiesz tego głębokiego artykułu, bo jest  napisany po wolsku!!! Ale @Valjean zrozumiał - zuch, poliglota jak się patrzy ;)

I faktycznie, przestań obrażać Pinokia, bo to w gruncie rzeczy był poczciwy, choć niezwykle naiwny dzieciak. Nie zasługuje na porównywanie wyrafinowanym i cynicznym kłamcą. (2019-04-24 17:30)
wbienkowbienko
-2
@zbigsoch

No popatrz Pan, jacy ci nauczyciele durni,  już osiągnęli więcej niż chcieli i o tym nie wiedzą. Niby ludzie kształceni, a tacy nieuświadomieni. (2019-04-24 17:34)
ValjeanValjean
+1
@wbienko - dziękuję za poliglotę, zucha, ale nie śmiem konkurować z (i tu do wyboru): α i Ω bądź malowanym królem portalu. Podziwiam Twoją nieomylność, ale nieśmiało nadmienię, iż odnosiłem się do komentarza wpisanego przez KStku nie zaś do artykułu. Proszę więc, czytaj ze zrozumieniem co jest napisane. (2019-04-25 07:19)
ArtexArtex
-1
Ludzie czy wy nie widzicie  co sie dzieje?

Co rząd  z nami robi? jak na kolanie dopasowuje się prawo do swoich potrzeb, nie patrząc że jest to sprzeczne z konstytucją? Przecież skoro można dostosować na kolanie prawo  w sprawie nauczycieli, matur itp  to  i w każdej innej sytuacji.

Wielki krzyk jest o 1000zł podwyżki a kiedy Pani była Premier rozdaje nagrody po 50-60 tys to jest OK bo ci ludzie jak stwierdziła  ciężko pracują i im się należy  i pragnę uświadomić że ich wynagrodzenie to nie 3500zł, a czy my lekko pracujemy lżej niz  ci wyróżnieni, czy jesteśmy z ich pracy az tak zadowoleni aby mogli dostawać z naszych pieniędzy takie nagrody i premie ?

Szczekacie na nauczycieli  bo jak ktoś tu dobrze napisał raptem okazało się że nie ma kto dzieckiem się zająć  jak zabrakło nauczycieli , każdy kto twierdzi że nauczyciel pracuje 18 godzin  świadomie czy nie opowiada brednie !nie trzeba być orłem  wystarczy się zastanowić 

a do tych 18 godzin to niby kiedy sie przygotowuje?

kiedy przygotowuje sprawdziany, sprawdza klasówki i inne wypociny,

a czy rekrutacja np. nie trwa do połowy lipca i kto niby jest wtedy w szkole ? czyżby nauczyciele ? a co tam robią skoro maja dwa miesiące wakacji które już się dawno zaczęły,

a poprawki waszych orłów nie są w sierpniu i kto niby je przeprowadza kto je przygotowuje?

A wypełnianie szkolnych dokumentów na temat postępów naukowych ich podopiecznych czy uzupełnianie sprawozdań,

a choćby wywiadówki  spotkania z rodzicami to niby kiedy się odbywają podczas tych 18 godzin przy tablicy?

47 godzin tygodniowo  to średni czas pracy nauczyciela a podzielony przez 5 dni roboczych daje 9,4 godziny dziennie

dlatego zastanówcie się  zanim  coś tak mądrego napiszecie, owszem ktoś powie nauczyciel WF klasówek nie robi  i ma rację ale prawdziwy zaangażowany poświęca również wiele swojego wolnego czasu  jak w każdej grupie społecznej są wyjątki od reguły

Ale to naprawdę nie jest istota problemu jak sami wszyscy widzimy z różnych powodów  jakość nauczania, poziom w polskiej szkole jest coraz gorszy  i jest to miedzy innymi efekt słabych płac, źle przeprowadzonych reform przygotowywanych na prędce bez  konsultacji z odpowiednimi  ludźmi a to wszystko ma jeden cel za chwile szkoły publiczne będą  na bardzo niskim podstawowym poziomie dla tych których nie stać na opłacanie szkoły prywatnej która  będzie  dofinansowana i  prowadzona przez odpowiednie grono pedagogiczne zaś my wszyscy a przynajmniej zdecydowana większość  niestety nie będziemy mieli gdzie  i jak wyszkolić swe dzieci bo zwyczajnie nie będzie nas na to stać państwo, rzad zaoszczędzi  a my będziemy płakać i płacić  tak jak to się dzieje z publiczna służba zdrowia  niby jest tylko jak chcesz się wyleczyć to  niestety musisz zapłacić i wówczas zapewne  obudzimy się z ręka w nocniku (2019-04-25 09:10)
KStkuKStku
-3
@wbienko, mam do pana 2 pytania (na które nie spodziewam się dostać szczerej, takiej z serca i rozumu plynącej jeśli ktoś je ma,, ale obawiam się ponownie politykierstwa), w jednym z pytań posluże się linkiem i jedną konkluzję do której posluzę się pana slowami pisanymi pod moim adresem.

Pytanie nr 1. Broni pan nauczycieli jakby byli wręcz świętością w spoleczeństwie, czym to jest spowodowane, bo żadna inna grupa zawodowa nie narobiła tyle szkód moralnych i jak do tej pory nie podzielila tak Polakow?

Pytanie nr 2. https://e-sochaczew.pl/n/inny-wymiar-strajku/60832 - co pan powie jak przez zachownie tej grupy zawodowej nie jedna a kilka w Sochaczewie, kilkadziesiąt w powiecie, kilkaset w województwie i moze kilka tysięcy w Polsce takich matek straci pracę ?

Powie im pan jak były "bulu" - "weź kredyt i jedź na zachód", lub później narzekal, że z pańskich podatków płaci się zasilki?!

Konkluzja dotyczy pańskiego zwykłego zarozumialstwa (nie w pierwszym temacie, jak pisałam w dniu rejestracji - bardzo dlugo tylko czytalam to forum i wpisy), ignorancji i pychy, cytuję: MARNA PROWOKACJA.@KStku  Fałszywe, ignoranckie tezy i budowanie na nich "dowodów prawdy". Czysta smoleńszczyzna. A prawda trzecia tischnerowska. Czegoś tak głupiego dawno nie czytałem na tym forum. Naprawdę. Nie warto nawiązywać. Szkoda czasu.” Zauważyłam, że każdemu kto ma inne zdanie od pańskiego zarzuca pan partyjną prowokację, pis;owośc, teraz jeszcze smoleńszczyznę itd itp. Jeśli panu się nie podoba co piszą inni to niech pan klika inny temat i przestanie każdy niewygodny panu temat upolityczniać bo golym okiem widać antyrządowe nastawienie, za to aż bije zadowolenie jak się ładnie, zawoalowując komuś napisze tak by go ponizyć, cóz niektorzy się karmią jątrzeniem i pooniżaniem chcąc nadrobić swoją malośc. ""pan" pisany malą literą świadomie ponieważ na "Pan" trzeba być szanowanym.  Miłego dnia normalnym ludzim życzę! (2019-04-25 09:21)
KoliberKoliber
+3
KStku: zgodnie z twoją propozycją oczekuję, że zostaną wprowadzone następujące zasady:

strażacy tylko za wyjazd do pożaru

policja tylko od nałożonego mandatu ew. złapanego przestępcy

posłowie od udziału w posiedzeniach parlamentarnych

sprzątaczki od m2 zmytej/sprzątniętej podłogi

kierowcy od przejechanego kilometra

żołnierze od stoczonych wojen

itd., itd...

co mnie obchodzi, że są w gotowości, że przygotowują się do swoich zadań? Mam to w nosie, wynagrodzenie za efekty i tyle.

Jeszcze jedno: wiesz, kto to powiedział? "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli." Nawet, jeśli wiesz to nie rozumiesz, ale wiesz, co rozumiesz? Nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie menagera.

(2019-04-25 10:32)
wbienkowbienko
0
@Valjean tym większy mój podziw dla Ciebie, bo komentarz @KStku wart tyle samo co artykuł (czytałem i jedno, i drugie - i nie widzę różnic stylistycznych - o logice nie wspomnę). Wybacz, ale nie skupiam się na topornych przytykach ad personam pomiedzy innymi użytkownikami, bo to mnie zupełnie nie interesuje - są nie-na-miejscu. Jest zasadnicza różnica między stwierdzeniami:

- Jesteś ................. ty taki-owaki, bo ..............

- To co piszesz jest ..........., bo ..............

Sam mam głęboko w tyle to, co myślą tu o mnie inni - szczególnie, że są to najczęściej trolujące anonimy, ludzie bez twarzy, odważni tylko "pod przykrywką". Natomiast ad rem, ze względu na jałowość argumentów, nie ma tu (czyt. w artykule i komentarzu) z czym polemizować i unosić się w stylu @robbo2k, choć parafrazując słowa rzeczniczki PiS "Sytuacja nie powinna mieć miejsca, ale też go rozumiem" :)Czuj Zuch!!! (2019-04-25 10:40)
jakubowejabluszkojakubowejabluszko
0
Przyzanam, ze byłem ciekaw odpowiedzi, a tu nic :( , zbiera mnie na płacz prawie. Niby mężczyzna, a jak padnie rzaeczowe pytanie od kobiety to ucieka od odpowiedzi jak prawdziwy polityk. Nie ładnie, ba haniebne wręcz dla rodu męskiego!

Mr "wbienko" skoro chcesz wiedzieć z kim rozmawiasz ja chętnie podejmę z Tobą dyskusję buzią w buzię :) , tylko napisz po priv porę i miejsce dyskusji, dostosuję się, poznasz i nie bedziesz musiał pisać, że "pod przykrywką". Zapomnialeś o jednym wypominając komuś nick internetowy - nie każdy jest osobą publiczną i podaje swoje dane otwarcie, raz , ze nie musi, dwa zabezpiecza swoje dane, ale myślę że wiesz o tym udając tylko kogoś kim nie jesteś, prawda?. Czekam na czas i miejsce na privie !  (2019-04-25 11:13)
wbienkowbienko
-1
@KStku

to po co pytać skoro się nie spodziewa się dostać szczerej, takiej z serca i rozumu plynącej jeśli ktoś (czyli @wbienko) je ma, ale obawia się ponownie politykierstwa???

Gdzie sens, gdzie logika? I dziwić się, że @robbo2k puszczają nerwy :)

Pytania proszę zadawać rządowi i politykom PiS, bo żadna inna grupa zawodowa nie narobiła tyle szkód moralnych i jak do tej pory nie podzielila tak Polakow. Oni ustami swojej rzeczniczki odpowiedzą szczerze, z serca i rozumu, i z pewnością bez politykierstwa. (2019-04-25 11:27)
wbienkowbienko
-2
@jakubowejabluszko aaale o sooo si chodzi szłowieku? 

  (2019-04-25 11:33)
jakubowejabluszkojakubowejabluszko
+1
@wbienko, może jednak nie udajesz? Widzisz, jednak ta Pani ma rację - próbujesz z ludzi robić idiotów, z każdej osoby ktora wyraża tu na forum niezgodny z twoim pogląd na jakiś temat. Piszesz o anonimowym trolowaniu, a na propzycję rozmowy twarzą w twarz ironizujesz. Zastanów się czego chcesz?

Czy znany ci jest fakt, że jak na razie przez strajkujących nauczycieli i takich poklaskiwwaczy im jak ty, oddany klakier "po" @koliber, @Artex i z pewnością kilkoro innych "forumowiczów" w jednej z sochaczewskich szkol średnich na tę chwilę uczniowie nie mają klasyfikacji do matur.Stań jawnie teraz przed maturzystami i powiedz im, że popierasz strajk nauczycieli kosztem maturzystow, staniesz? NIE! nie staniesz, ani żaden z z poklaskiwaczy. (2019-04-25 12:22)
KStkuKStku
0
Panie jakubowejabluszko dziękuję za nieoczekiwane wsparcie, Jeśli w nick jest pańskie prawdziwe imię to napiszę tylko by Pan Panie Jakubie nie zabiegał o spotkanie z kimś kto nie jest godzien Pana poznać, Niektórzy tak mają, myślą, że wyżej swoich 4-liter podskoczą, a tu zonk. Szkoda opuszek, nie wart jest by znizać sie do jego poziomu i ludzi obrażać, jak mawiał mędrzec "kto się urodzil taki, a nie inny kanarkiem nie umrze!" Pozdrawiam  (2019-04-25 12:46)
KoliberKoliber
0
wiele przeżyłem ale żeby zostać nazwany klakierem po? chcę wierzyć że miałeś napisać klakierem Polski ale nie zdążyłeś w tym pośpiechu... tak tu przyznam ci rację dobro Polski jest dla mnie najważniejsze w przeciwieństwie do ciebie i tobie podobnym... (2019-04-25 13:38)
wbienkowbienko
0
@jakubowejabluszko

Wiem czego chcę i tego się trzymam. Codziennie staję przed maturzystą - i ja, i on wie dlaczego jest ten strajk, i dlatego szanuje swoich nauczycieli oraz rozumie ich motywy. To tyle w temacie strajku.

A' propos propozycji spotkania/wyzwania/"solówy"/tete-a-tete/pojedynku/potyczki/rozgrywki/rywalizacji/starcia/zmagania/randki (*). Po co mam tracić czas na rozmowę z kimś, z kim nie mam potrzeby, nie mam powodu i nawet chęci aby rozmawiać? Dla sportu? - to wolę pobiegać :)Widzę drodzy Państwo, że oprócz szczucia na nauczycieli lubicie powywewnętrzniać się publicznie na temat innych, znajdźcie więc sobie jakiś magiel. Macie potrzebę to spotkajcie się tam, zapoznajcie się i porozmawiajcie sobie o innych w spokoju we własnym gronie. Po co zajmujecie to forum wiwisekcją osobowości innych użytkowników? Wasza fantazyjna egzegeza „psychologiczna” niczego tu nie wnosi i nikogo oprócz was nie interesuje.

Bez odbioru.*- niepotrzebne skreślić

  (2019-04-25 15:55)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy