WAŻNE INFROMACJE

DRODZY RODZICE I CZNIOWIE!!!

W związku z zamknięciem placówek oświatowych w całej Polsce z powodu  szerzącej się epidemii koronowirusa, prosimy o kontakt w wychowawcami w celu ustalenia pracy na zbliżające się dni. Pamiętajmy, że nie są to ferie czy wakacje i będziemy pracować zdalnie. 

W załączeniu zamieszczamy list od Mazowieckiego Kuratora Oświaty, prosimy o zapoznanie się z jego  treścią. Życzymy wszystkim zdrowia. 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

mając na uwadze decyzję Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w przedszkolach i szkołach w Polsce, związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, uprzejmie proszę o objęcie szczególną troską Państwa dzieci.
Wyjątkowo ważne jest zadbanie o zachowanie higieny osobistej oraz o ile jest to możliwe pozostawienie dzieci pod opieką  w bezpiecznym miejscu ich zamieszkania. Apeluję, aby w tym czasie dzieci nie korzystały z miejsc użyteczności publicznej, w których występują duże skupiska ludzi np. centra handlowe, miejsca rozrywki, place zabaw.
Pamiętajmy o tym, iż koronawirus stanowi największe zagrożenie dla osób o osłabionej odporności, osób starszych, zatem należy zadbać o ograniczenie kontaktów dzieci z osobami najbardziej narażonymi.
Zwracamy również uwagę na konieczność monitorowania bieżących informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemiologicznej, pojawiających się na stronach internetowych: Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Kuratorium Oświaty w Warszawie.
Proszę o korzystanie z wiarygodnych źródeł informacji.
Jednocześnie zachęcam Państwa, wykorzystując środki komunikacji elektronicznej, do zainteresowania się  i zaopiekowania osobami wymagającymi szczególnej troski - rodzicami, dziadkami, sąsiadami - w trudnym dla wszystkich czasie.
Mam nadzieję, że podjęte przez Państwa działania, zrozumienie i współpraca, przyczynią się do ograniczenia istniejącego zagrożenia.
Z poważaniem
Mazowiecki Kurator Oświaty /-/ Aurelia MichałowskaInformujemy, że strona internetowa szkoły jest w przebudowie, wkrótce pojawi się więcej informacji. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa w Mokasie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy