Strzelał do samochodów z balkonu swojego mieszkania

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Strzelał do samochodów z balkonu swojego mieszkania Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Pijany mężczyzna strzelał z broni pneumatycznej z balkonu swojego mieszkania do zaparkowanych samochodów, uszkadzając w ten sposób szyby w trzech z nich. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli dwa pistolety pneumatyczne i ręczny miotacz gazu w kształcie broni, a także metalową i gumową amunicję. 

Wieczorem mieszkaniec Sochaczewa zmierzając w stronę swojego samochodu, który stał na osiedlowym parkingu usłyszał huk z balkonu jednego z mieszkań pobliskiego bloku, po czym zobaczył rozbitą szybę w aucie. Okazało się, że uszkodzenia dotyczą także dwóch innych pojazdów.

Jak relacjonuje KPP w Sochaczewie:

- Policjanci weszli do mieszkania z którego prawdopodobnie padł strzał. Początkowo 53-letni mężczyzna zaprzeczył, żeby miał jakikolwiek związek z uszkodzeniem samochodów. Policjanci zauważyli jednak małe metalowe kulki leżące na podłodze w jego mieszkaniu. Okazało się, że sochaczewianin ma w domu dwie sztuki broni pneumatycznej, na którą nie jest wymagane pozwolenie i ręczny miotacz gazu w kształcie pistoletu. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli metalową i gumową amunicję. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,3 promila w organizmie.

Gdy wytrzeźwiał, policjanci przedstawili mężczyźnie trzy zarzuty zniszczenia mienia. 53-latek przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi do mu 5 lat pozbawienia wolności.


źródło KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
Rodo,Acta Sracta-na jekiej ulicy strzelał ? piszcie kufa przejrzyście-strzelał w Modlinie? Wyszogrodzie? Parzęczewie Dolnym? ""Mieszkaniec Sochaczewa"" ,a może mieszkaniec socho był w Żyrardowie (2020-01-29 15:12)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy