Studniówka w Iwaszkiewiczu

/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: Studniówka w Iwaszkiewiczu Edukacja sochaczew
+9

         Maturzyści z liceum i technikum Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza bal studniówkowy mają już za sobą. Uroczystość odbyła się w sobotę 10 lutego 2018 roku w domu bankietowym Magnat.

Prowadzący część oficjalną uczniowie Patrycja Karpińska i Paweł Zimochocki, powitali zaproszonych gości: panią dyrektor Hannę Bonecką, panią wicedyrektor Renatę Leśniewską Skoneczną oraz nauczycieli i licznie zebranych rodziców. Szczególnie gorąco zostali powitani bohaterowie wieczoru – tegoroczni maturzyści. W ich imieniu prowadzący podziękowali Dyrekcji oraz wszystkim pedagogom za stworzenie w szkole wspaniałej atmosfery, która sprzyja nauce i rozwijaniu zainteresowań. Podziękowania zostały skierowane również do wychowawców klas maturalnych: pani Doroty Cywińskiej, pani Justyny  Świderskiej, pani Renaty Leśniewskiej - Skonecznej, pani Katarzyny Pisarek, pani Anny Półkośnik i pana Jarosława Orlikowskiego. Oficjalnego rozpoczęcia studniówki dokonała pani dyrektor Hanna Bonecka, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Tradycyjnie pierwszym tańcem był polonez. A potem już mniej tradycyjne tańce do białego rana.

Wszyscy doskonale bawili się przy melodiach nastrojowych i dynamicznych, klasycznych i nowoczesnych.  Po balu studniówkowym naszym maturzystom pozostała intensywna nauka, bo już za 100 dni matura!

Życzymy wszystkim powodzenia! Połamania piór!!!

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy