SUGAR MAN

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: SUGAR MAN Film, fotografia sochaczew
+1

W sobotę 2 kwietnia o godz.17.00 w Sochaczewskim Klubie Filmowym przedstawimy Państwu niezwykły dokument ,w zasadzie opowieść o wyjątkowym szczęściu,jakie niektórym przytrafia się wżyciu, o przeznaczeniu, o człowieku,który miał przed sobą wielką karierę,ale w jednej chwili...przepadł.

SUGAR MAN.


Sixto Rodriguez był piosenkarzem,który w latach 60-tych przypadkiem spotkał dwóch doświadczonych producentów muzycznych i dzięki nim wydał swoją pierwszą płytę.Pierwszą i ostatnią.Album został niezbyt doceniony przez słuchaczy.Nikt nie chciał go kupić.Po tej porażce ,artysta przepadł bez śladu.

Przez lata niewiele o nim wiadomo.Krążyły jedynie legendy...


Tylko w RPA nieliczna grupa fanów wiedziała o jego dokonaniach i to fani postanowili nakręcić wyjątkowy dokument ,który odsłania prawdę na temat losów artysty.


Historia przepełniona niezwykłymi zbiegami okoliczności ale też nadzieją,którą nigdy nie należy tracić.To także opowieść o muzyce,która dla niektórych jest sensem życia.I wreszcie to film o bolesnym upadku, zawodzie - po prostu historia o ludzkim losie,pełnym komplikacji i dziwnych zdarzeń.


Warto zobaczyć!!!


Reżyseria: Malik Bendjelloul .Rok prod.:2012. Film trwa 85 min.

Wstęp wolny. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy