Sukcesy uczennic z Rybna w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Iłowie

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sukcesy uczennic z Rybna w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Iłowie  Konkursy, plebiscyty sochaczew

Dużym sukcesem zakończył się dla uczennic z Rybna Powiatowy Konkurs Piosenki Powiatowej i Legionowej w Iłowie. Julia Winnicka, która na co dzień uczęszcza do Studia Piosenki w Gminnej Bibliotece Publicznej zdobyła nagrodę GRAND PRIX II.    


Podczas konkursu Rybno reprezentowały uczennice Wiktoria Zielkowska, Julia Winnicka, Natalia Kacperska, Malwina Pytkowska. Przygotowania trwały pod okiem Pani Ewa Walisiewicz. 


- Bardzo się cieszę, że te młode utalentowane osoby mogą promować naszą gminę na terenie powiatu sochaczewskiego i nie tylko, że swoim wielkim talentem mogą dzielić się ze wszystkimi. Zawsze jak organizujemy koncerty na terenie naszej gminy możemy słuchać występów tych dziewczynek.


Zawsze przychodzi dużo osób, żeby posłuchać koncertów. Wielkim sukcesem jest nagroda Julii Winnickiej. Jako wójt gminy Rybno jestem bardzo dumny nie tylko z wygranej Julii, ale i wszystkich uczestników z naszej gminy w konkursie Piosenki Powiatowej i Legionowej w Iłowie. Bardzo serdecznie gratuluję. 


Dziękuję oraz gratuluję również pani Ewie Walisiewicz, która przygotowała uczestniczki do tego konkursu, a także pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej, w szczególności Joannie Rolewskiej - mówi wójt gminy Rybno Damian Jaworski. 


Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.   

https://outsourcing-it.com.pl/obsluga-informatyczna-firm/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy