Świąteczna akcja pomocy - relacja z odwiedzin rodzin

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Świąteczna akcja pomocy - relacja z odwiedzin rodzin Życzenia, podziękowania, kondolencje sochaczew

Do naszej redakcyjnej akcji pomocy potrzebującym rodzinom włączyło się bardzo wiele osób. Zarówno prywatnych darczyńców jak i firm. Za każde wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy.


Organizując tę pomoc chcieliśmy aby choć mała cząstka dobroci mogła popłynąć do tych, którzy szczególnie potrzebują wsparcia. Ażeby ten czas świąteczny, tak wyjątkowy dla wszystkich z nas, mógł i dla tych konkretnych rodzin stać się czasem wytchnienia od trosk. Mieliśmy przed sobą cel, który budził każdego z naszego redakcyjnego zespołu i dawał siłę do działania. Mamy nadzieję, że czas świąt Bożego Narodzenia będzie nowym początkiem dla każdej z rodzin, które odwiedziliśmy.


Chcielibyśmy podziękować firmom oraz osobom indywidualnym, dzięki którym udało się zgromadzić tak wyjątkową pomoc. Szczególnie dziękujemy Panu Mariuszowi Ambroziakowi za okazane wsparcie a także Bezpartyjnym Samorządowcom.


Do naszej akcji przyłączyły się:


Mars Polska


DMB Nieruchomości


Bakoma S.A.


Land House Nieruchomości


Jarosław Busz


Nieruchomości 24


Choinki Szczytno


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 5
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

basia-niciarzbasia-niciarz
+2
Chciałabym podziękować za tak olbrzymią pomoc którą otrzymałam. Dziękuje calej redakcji, firmą oraz osobą prywatnym za tak wielką pomoc. Wszystkim życzę Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.  (2018-12-24 11:46)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy